Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi ideje van a one directi...

Mennyi ideje van a one direction-nek mielőtt eltűnne a süllyesztőbe?

Figyelt kérdés
Remélem nem sok.

2012. szept. 10. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Majd jön más helyette, aztán megint és megint... Nem kell vele foglalkozni...
2012. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 chrishu ***** válasza:
33%
Max 1 év
2012. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 hét
2012. szept. 10. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

hehe ehhez van egy jó sztorim :D Akinek van kedve olvassa el :)


kb 1 éve tesómmal unatkoztunk,kitaláltuk,hogy "zene roulettezni" fogunk.Ami azt jelenti,hogy csukott szemmel megnyomsz egy gombot és azzal keresel egy zenét.Én megnyomtam az 'o' betűt....One Direction-nek valami tengerpartos izéje volt.akkor még olyan 2-3 ezres nézettséggel :D meghallgattuk,mondtuk,hogy ez a szar egyszer még divat lesz.NA TESSÉK xD jövőbelátók vagyunk xD

2012. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyetek már annyira biztosak benne, hogy hamar el fognak tűnni! Egyrészt ők a legnagyobb szám, akit Anglia az elmúlt években adni tudott a világnak, még a 2010-es X-Faktor győztest is porig alázzák annyival ismertebbek, másrészt pedig ha nem tetszik nem kell hallgatni. Én szeretem a zenéjüket de érdekes módon a tv-ben mégsem ezt látom állandóan, hogy rá kellene fognom, hogy á csak véletlenül kapcsoltam oda. Rengetek előadót nem szeretek de mégsem jövök fel gyk-re, hogy szánalmas kérdéseket írogassak ki vagy éppen teljesen alaptalanul jelzőket akasszak rájuk. Én érdekes módon el tudok menni mellettük, csak az ilyen kis megrögzött emberek nem, mint ti. Ha valaki csak egy kicsit utána néz, hogy milyenek ők valójában, akkor rájön, hogy ők öten sokkal jobb emberek, mint a magyar fiatalok nagy többsége, itt nem arra célzok, hogy jól néznek ki vagy híresek, hanem a belsőre. És nem csak őket védeném meg, hanem bárkit, akit az ilyen emberek pesztrálnak. Gratulálok ez a magyar fiatalság...Annyit értek ti is amennyit a szavaitok.
2012. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Sajnálom azokat a fiúkat, akik azért b*zizzák őket, mert kell valami indok, hogy ők népszerűek a lányok körében. Sajnálom azokat a lányokat akik hozzászólnak ezekhez a kérdésekhez, mert egyszerűen nem tudnak nem foglalkozni a 1D-vel és ideírják, hogy sz*rok, stb... Azzal, hogy beszéltek róluk, csak népszerűbbek lesznek.. Ezt hogy nem lehet felfogni? :D
2012. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mimi13 ***** válasza:
28%

Annyi idejük van, mint a The Beatles-nek és mint tudjuk, ők még ma is megszámlálhatatlanul sok ember kedvencei.

Attól, hogy most ők a legfelkapottabbak, nem kell rögtön utána a süllyesztőbe menniük, mert elég sokan szeretik őket ahhoz, hogy még jó pár évig a csúcsokon legyenek.

2012. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha jön egy új hasonló tiniőrület akkor az újat fogják szeretni az 1d meg szépen eltűnik.
2012. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Mimi13

Hogy lehet az One Directiont összehasonlítani The Beatles-el? Az OD mellettük egy kis porszem!!

2012. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerint pár év.. mert hát ugye öregednek :D és már egy 25 éves srácért nem fog annyi tini olvadozni mint most. max. 5 év..
2012. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!