Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok Zámbó Krisztiánhoz?

Mit szóltok Zámbó Krisztiánhoz?

Figyelt kérdés
Tegnap feltűnt az X-faktor válogatásán. Aki hallotta, mi a véleménye róla? Szerintem jó a srác.
2012. szept. 2. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Elmegy :D

Sztem most az xfaktorban PJZ alkotott , xD

Besírtam rajtuk xD

2012. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az apja dalait énekli, akkor majd kiderül, mire képes. Így csak utánzat.
2012. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van valami ebben a fiúban... Olyan érzelmeket vitt ebbe a dalba, hogy megkönnyeztem.

Amúgy vannak fent saját szerzeménye, azok sem rosszak.

2012. szept. 2. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd elvérzik, ha nem ilyen nyálat fog énekelni. Nincs rossz hangja, de egysíkú.
2012. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az X-faktorban nem a versenyzők választják, mit akarnak énekelni. Majd ha kemény rockot vagy diszkósat kellene énekelnie, ki fog derülni, mit ér. Persze attól még Zámbó Jimmy Tribute Bandot alapíthat, de akkor egész életében utánzat marad.
2012. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne rossz hangja. Konkrétan hamis, sokadszorra. Szánalmas. Hajítsák már ki végre a tv-ből. Karaokézzon odahaza a családjának és adja át a helyet a tehetségeknek.


Összeharácsoltak már annyi vagyont amiből elvannak. Más szegény sorsú fiatalokat kell támogatni, nem a tehetségtelen gazdagokat.


Persze mit vár az ember, a "pénzimádó" rtl klub vezetéstől.

2012. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Marietta--Zámbó Árpy Bandben énekeljen, ott elmegy. Állítólag azért nem megy neki az éneklés, mert annyira izgul. Kifogásokat keres, az RTLKlub a nevéért nyomatja. És akik soha nem álltak még színpadon, azok nem izgulnak? Mégis sokkal jobbak nála. Például Oláh Gergő.
2012. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!