Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem játszanak progresszí...

Miért nem játszanak progresszív rockot/metált szinte sehol?

Figyelt kérdés
Ismerősöm, aki már 10 éve Dream Theater rajongó mutatta úgy egy éve a stílust. Azelőtt soha nem hallgattam, a rádióadók és a média nagyon jól eldugta. (Azóta voltam a koncertjükön, lélekformáló élmény volt.) A kérdés lényege igazából az, hogy az igazán remek zenét miért nem játsszák sehol, hogyha a szövegeiknek és a számaiknak igazi mondanivalójuk is van? Pl. A change of seasons

2012. aug. 31. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] cikipédia cikkeit érdemes elolvasni. Többek között erre is választ találsz. A kínálat formálja az igényt. Amiről nem tudsz, az nem is tetszhet. Saját bőrödön érezted ezt. Nem igénye a vezéreinknek, hogy te okos legyél. Jó az, ha elfogadod az igénytelent mindenből és csak bólogatsz bármit is mondanak.
2012. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
mert a lebutított tömegnek az egyszerű, mondanivaló nélküli, tehetséget nem igénylő, zene névre méltatlan dolgok jobban tetszenek. Szerintem örülj, hogy azon kevesek közé tartozol, akik ismerik és szeretik az igazi zenét. Ez egy kiváltság, még ha néhány idióta próbálja is elhitetni velünk, hogy igazából ciki.
2012. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom az is közrejátszik, hogy egy dj pulttal szarakodni meg vmi vacakot rappelni kicsit könnyebb, mint úgy játszani egy hangszeren, ahogy egy iylen zene megkívánja. A sok hülye ember nem akar gitárt-dobot-basszt tanulni, mert az fárasztó.
2012. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!