Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » NeoFM-el kapcsolatban lenne...

NeoFM-el kapcsolatban lenne kérdésem. Mi lesz most vele, hogy lesz tovább?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy most szeptemberben lesz tárgyalás ha úgy alakul, hónapokig megmarad, ha nem megszűnik. De mostmár újra dolgoznak bent, vannak műsorok, és a Neo Reggel Ofiicial Facebook)-on írták, hogy mostmár minden megy úgy mint régen. Az oldalt megújítják, nagyon bíztatóak a dolgok. Mit gondoltok, valóban megmarad?

2012. aug. 30. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az adósság csak növekszik, engedélye sincs már a rádiónak, szégyen lenne a magyar rádiózásnak ha tovább engednék őket műsort sugározni. Szerintem felesleges volt új műsorvezetőket, Facebook-ot, SMS számot csinálni. Meglepődnék ha a bírósági tárgyalás után valahogy tovább mehetnének.
2012. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, ez már csak vergődés. A szerződésük valóban nem él és szerintem meg sem fogják hosszabbítani, de tudtommal még van nekik amolyan "ledolgozási" idő, és folyamatosan megy a tárgyalás arról hogy most akkor maradjon vagy ne. Mivel az Antenna Hungária nem akarja az adott frekvenciát némának így egyenlőre megy rajta a Neo aztán ha a hatóságok úgy döntenek hogy kiírják pályázatra akkor megkapja más a frekvenciát. De egy biztos a Neofm-nek lőttek akár megmarad hónapokig akár nem. Ez már csak vergődés nekik hallgatójuk szinte alig van, mert nem csak a Bumeráng miatt hallgatták hanem sok olyan műsoruk volt amit azért elég jól kezdtek el csinálni és szépen kiforrtak idő után. Lesz ami lesz, egy biztos én már nem kapcsolok oda, a beprogramozott rádiókból sorban törölni kezdtem.
2012. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sztem az a class fm se nagy szám, szégyentelen zenéket adnak, a kossuthot meg ezeket nem is hallgatom, a Neo-t még néha, ha zene megy rajta.. A többi rádió sem jó..
2012. szept. 5. 15:57
 4/4 zoloka84 válasza:
Ezért volt a nagy felhajtás 2009 év végén a slágerrel hogy most 2 év után a neo megszünik akkor most csináljanak slágert megint vagy valami mást rakjanak a helyére!
2012. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!