Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok tovább menni?...

Hogyan tudok tovább menni? (Jégkorszak 2-vel kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Én még nagyon az elején tartok.

Csak most vagyok túl azon,hogy a kis motkánnyal kellett felszedni a 14 makkot,de úgy,hogy a Diego mindig figyelt.Bejártam azt a "barlang rendszert" is,ahová jutottam.Találtam egy elég furi állatot,almák voltak mellette.Ott kell valamit csinálni?

És mi annak a lényege,hogy a motkány az L betűt megnyomva elkezd forogni?

Megtaláltam már azt a kis rést is,ahol szerintem tovább tudok menni.(ilyen csillogó valamik vannak ott) De amikor átszeretném küldeni,megrázza a fejét,és nem történik semmi.


Valamit kihagytam volna?Hogyan kell itt tovább menni?

Légyszi segítsetek!:)


2009. szept. 28. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

az a lény csak dísz.

a résben akkor tudsz tovább menni, ha megvan az összes dió (némelyiket ki kell szimatolni a bogorból)

2010. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=JAez0Q84i74&feature=related az 1.dió 16:05-nél van a 2. 16:32-nél a 2. 17:30-nál és a 4. 17:45-nél azán átpréselheted magad azon a résen 18:53.
2012. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!