Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent rockernek lenni?

Mit jelent rockernek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen az a rocker életérzés?

2012. aug. 29. 00:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
mindegy .. ez egy hülye kérdés hülye válaszokkal.. ezt nem lehet leírni... aki érzi tudja miről van szó aki nem az nem.. ezvan
2012. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 k.lau13 ***** válasza:
18%
Hát attól még, hogy valaki rockot hallgat, ugyanúgy megvan az esélye, hogy divatrocker. Ennél azért egy "nagyon kicsit" többről van szó. És aki tényleg az, az érzi is. Ennyi. Nem nagyon lehet leírni.
2012. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

tényleg???

úgy tudtam az a divatrocker aki csak úgy öltözik, felveszi a Rolling Stones-os pólót, de egy számot nem tud tőlük.

2012. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Névnélküli válasza:
100%
Aki lázad a világ valamelyik őt érintő része ellen,átérzi a rock számok mondani valóját és nem riad meg senkitől és semmitől.
2012. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 k.lau13 ***** válasza:
0%
14-esnek... a rock nem csak annyiból áll, hogy szereted a rock zenét. Egyébként hozzáállás kérdése, én részemről azt is divatrockernek tekintem, aki nem érez semmit, mégis rockernek mondja magát. Mert a pop-zenés is szeretheti a rockot, attól még nem lesz rocker, és fordítva is igaz, felöltözhet a szögecses meg bőr cuccokba az Iron Maiden pólóval meg a bakanccsal, és cseszheti, ha nem tudja, miről van szó. Rockernek lenni nem annyit jelent, mint hallgatni a Rolling Stones-t, vagy akkor ,ár jobb példát mondok, a Judas Priest-et. Ha rocker vagy, akkor hiszel is a zenéjükben, érted, érzed, hogy miről szólnak, egyetértesz velük, és van még egy dolog, amit érzel, miközben hallgatod, azt már tényleg képtelenség leírni. Aki érzi, érzi, aki nem, nem. Aki érezte, az érezni is fogja. Többet tényleg nem tudok mondani. Ezt csak elmondtam, saját vélemény, de aztán a franc tudja... Igazából ezek "szubjektív" dolgok, és mindenki a saját véleményére, tapasztalatára, érzéseire alapoz.
2012. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha mindenki a saját véleményére alapoz akkor ne szóld le az én véleményemet. Csak rockzenét hallgatok (több mint 20 banda) mégse öltözök úgy. Na akkor most mi van?

Am meg "jobb példa"??? pffff.....

2012. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Rock zene, öltözködés, lázadás.. (vagy az ink. a Punknál van?) Persze többrőlvan szó, de lényegében ennyi..(nem vagyok rocker, bár kicsit igen, ha ilyen létezik, szval kössetek belém ha tévedek.. xD)
2012. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 k.lau13 ***** válasza:
0%
nem szóltam le a véleményedet. te elmondtad, szerinted ki a divatrocker. a végén megkérdezted: "vagy nem?" elmondtam mit gondolok. előtted én írtam divatrockerekről, gondoltam nekem szólt, de ha nem akkor meg bocs.
2012. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 k.lau13 ***** válasza:
0%
vagy nem bocs, azt kérdezted, hogy "tényleg??", de lényegtelen xDD
2012. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!