Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A hosszú köröm zavar a basszus...

A hosszú köröm zavar a basszusgitározásban?

Figyelt kérdés
Csak a jobb kezemen nagy a körmöm, pont annyira hogy a húr beleakadjon. Tudom hogy egyszerűbb lenne levágni, de a klasszikus gitárhoz meg pont hogy a hosszú köröm kell, szóval fog-e ez engem akadályozni basszusgitáron?
2009. júl. 25. 12:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

na.

Tehát.. Igen, basszusgitáron olyanokat játszok, ami pengetővel nem szól jól. Klasszikus gitárt meg miért is kell pengetővel játszani? Játszd el mondjuk Albeniztől az Asturiast pengetővel, és majd utána legyél okos:)

De amúgy vannak értelmes válaszolók, nekik köszönöm:D

2010. júl. 1. 23:08
 12/16 anonim ***** válasza:
ha klasszikus zene akkoris ujjal bmeg nem kőrőmmel a basszusgitár meg pengetővel is jól szól csak tudni kell használni elég sok zeneszám pengetővel hangzik jól
2010. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

te is rohadt okos vagy:D

elég nagy gitárosokat láttam akiknek hosszú volt a körmük, mert úgy szebben szól a pengetés

de gondolom te jobban értesz hozzá:D

2010. aug. 31. 22:41
 14/16 anonim válasza:
Emberek mi ez a gyűlölködés?!
2011. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mert sok a hülye. :D Aki nem hiszi, nézzen szét a "nagy klasszikus-gitárosok" között, mindegyik körömmel pengeti azt a valamit, aki meg nem ért hozzá, az meg ne fikázzon le engem, de mást se.
2011. ápr. 29. 06:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Szörnyű milyen emberek vannak. Basszusgitárhoz annyira nem értek de az hogy klasszikus gitarhoz jó azért egy kis kormot noveszteni az hót sicher.
2014. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!