Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A hosszú köröm zavar a basszus...

A hosszú köröm zavar a basszusgitározásban?

Figyelt kérdés
Csak a jobb kezemen nagy a körmöm, pont annyira hogy a húr beleakadjon. Tudom hogy egyszerűbb lenne levágni, de a klasszikus gitárhoz meg pont hogy a hosszú köröm kell, szóval fog-e ez engem akadályozni basszusgitáron?
2009. júl. 25. 12:40
1 2
 1/16 Thurston ***** válasza:
Én a basszusgitáromat is a akusztikushoz haosnlóan körömmel pengetem- Nem hiszem, hogy akadályt jelentene. Csak kell egy kis idő, míg a körmöd hozzászokik.
2009. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
engem zavar a hosszú köröm basszusgitározás közben
2009. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
áá bazee krmmel klasszikus és basszusgitárt pengetni? lol inkább ne is gitározzatok semmivel ha ekkora gyp hülyegyerekek vafgyok
2010. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de nyomorék vagy:D klasszikus gitárt mivel pengetnéd normálisan ha nem körömmel?
2010. júl. 1. 12:49
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
pengetovel vadbarom
2010. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
pengetővel drága...Basszusgitárt ujjal kell pengetni mutató és kőzépső felválltva illetve lehet pengetővel is [álltalába metal zenéhez] és hüvelykujjal ütni a húrokat... és ne legyél ekkora nagy győkér hogy kőrőmmel pengesd a gitárt MOST VÁGD LE de inkább a kezedet ha ilyen hülyevagy
2010. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A klasszikus gitart korommel kell pengetni.


Egyebkent ha zavar a kormod, akkor hasznalj pengetot a basszusgitarhoz.

2010. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Juj ennyi gyps-t egy helyen... Amugy ha a basszusgitárt pengetővel pengetik teljesen más hangja van és nem megy el minden műfajban klasszikus gitárt meg csak a hülyék pengetnek kőrőmmel de gondolom nem vagy valami nagy zenész tábortűz mellé gagyi számokat biztos lehet kőrőmmel is de akkor a basszusgitárt inkább hagyd:D
2010. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, mas hangja van a basszusgitarnak pengetovel, de ha zavarja a korme, es nem akarja levagni, akkor inkabb pengesse pengetovel, minthogy szetverje rajta a kormet.


A klasszikus gitaron meg altalaban komolyzenet szoktak jatszani, es azt pengetovel nem lehetne megtenni. Ha pedig nem noveszt az ujjaira kormot, akkor meg tul halk lenne a gitar, raadasul dinamikat se tudna jatszani rajta rendesen.

2010. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az lehet de ha mozartot meg bachot játszik akkor hogy jn ide a basszusgitár?
2010. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!