Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Többnyire mért mindenki a...

Többnyire mért mindenki a pop- ot meg az ilyen stílusú zenét részesíti előnyben? Mint pl. a Rock-ot vagy ezeket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 14:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%

A pop simogatja a lelket, azon lehet jól bőgni is akár, vagy megnyugtat. Az a leg fülbemászóbb zenei stílus:) Meg én azt tudom a legjobban átélni. Egyébként http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3347561-mi-a..

Itt úgy nézem, csak én írtam pop-ot:O

2012. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
26%
Igen, tudom, fordítva kellett volna írni. :D Nem baj, gondolom érted! :D A könnyezést meg bőgést inkább az átéléshez kellett volna írni:D
2012. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ooo azt hiszem nem teljessen.. >< a rockban is vannak erzelmek, sot.. En pont hogy a popnal nem erzek semmit, csak azt h nyavajogjunk ossze vissza, jooooo persze vannak kivetelek.. Meg mielott kapnam.. :'D
2012. aug. 24. 15:30
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Megint én! :D Nekem a rock az nem érzésnek van, annak az a lényege, hogy üssön! :D
2012. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja és pont attól nyugtat meg! :D Mert attól, hogy üt, attól nem veszem észre, hogy érzelem is van benne! :) :)
2012. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

Elsőnek igaza van én is bőgök ha meghallom a mostani felkapott pop "zenéket", olyan érzelmek játszódnak le bennem olyankor amiket nehéz leírni, de főként az ölhetnék érzés jön a szívemre. A rock-ot viszont szeretem, rengetek formája, van nem csak a halálhörgés, mint azt a legtöbben hiszik, bár az se rossz :)

http://www.youtube.com/watch?v=xuAdazB3oFs&feature=relmfu

2012. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%
A popnak pedig ilyen lágy dallamai vannak, abból azért érződik jól az érzelem. (megint én:) )
2012. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van... :P de azert abbol is vannak olyabok amiknek erzesben van monfanuvaloja.. Pl "megalaztal, utallak" vagy "otthagytal" vagy "hianyzol" stb.. Gondolom erted :'D
2012. aug. 24. 15:39
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, hmm érdekes én a rockot az érzelmek miatt is hallgatom, találok értelmet és érzéseket a dalszövegek mögött, nem úgy mint a legtöbb mostani zenékben.
2012. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Neee xD bad romance.. Ezen sirok.. x'D
2012. aug. 24. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!