Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért piszkálnak mindig, hogy...

Miért piszkálnak mindig, hogy milyen zenéket szeretek?

Figyelt kérdés
Mostanában egy csomószor ha megkérdezik tőlem, milyen énekest szeretek, és én megmondom az illetékest, és megmutatom pár zenéjét, elkezdenek rajtam röhögni. eddig bárkinek megmutattam, mindenki azt mondta, hogy hogyan lehet ilyen b*zis zenéket szeretni, meg hogy ilyen nagyanyám idejében volt, és hasonlók. tény, hogy szoktam hallgatni olykor olyan zenéket, amik nem mostaniak, de szerintem attól hogy 1 zene régi, még lehet jó. ha pl. a szüleimmel valami közösségben vagyunk, és megkérnek engem, hogy tegyek be valami zenét, amit szeretek, már nem merek, csak olyat , amit tudom, hogy mindenki szeret, de nekem nem tetszik. Szerintetek mi ilyenkor a teendő? 13/L

2012. aug. 23. 09:40
1 2
 11/17 halibel ***** válasza:

Üdv, sorstárs!

Engem is mindig szekálnak a zenéim miatt ( imádom a komolyzenét),úgyhogy szerintem ne törődj vele. Komolyan, szerintem ezek a mai elektronikus zenék, meg ezek a dobos cuccok elszomorítóak. Már sokan megkérdezték tőlem: Szereted Skrillexet? (ha jól írom) Én azt mondom, hogy nem tudom ki az, nem hallottam tőle semmit, erre kapok egy ilyen arckifejezést: [link]

De mindegy, kit érdekel? Élvezd a zenét, és ne érdekeljen, ki mit gondol!

2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
tőlem is szokták kérdezni, hogy szeretem-e a Skrillexet, és egyértelműen rávágom: ÚTÁLOM. komolyan, mintha kukásdobozba hajigálnánk kavicsokat xD . de persze ez csak az én véleményem, nem ítélem el aztsem, aki szereti, mert hát mindenkinek más az ízlése. én pl. nem szoktam mondani a barátaimnak, ha beraknak egy zenét, hogy fúúú de szar meg ilyenek, hanem türelmesen végig hallgatom, és nem szólogatok be. de ha én ezt teszem , akkor szerintem én is jogosan várom el, hogy ő se szóljon be. vagy tévedek O.o
2012. aug. 23. 12:19
 13/17 Mysticista válasza:
100%
sógorom kérdezte tőlem is hogy ismerem-e a Skrillexet? mondtam nem. bárcsak igent mondtam volna, mert beállította playerbe. illemből nem szóltam neki, de...azalatt az óra alatt éveket öregedtem.
2012. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A Skrillex egy kalap szar xD

Te vagy a normális nyugi. A zene nem a kortól függ, ahogy a kis agymosottak gondolják.;)

2012. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A Skrillex úgymond még nem is lenne olyan rossz ha kb. a szám nem ugyanabból állna folyamatosan. Szóval van egy digitálisan elkészített hang és csak azt rakja be egymás után 5000-szer.
2012. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom az ilyen zenékkel, örülj neki, hogy nem vagy "döglött hal, aki az árral úszik!"

Én pl. nagyon megszerettem bizonyos RÉGI magyar zenéket. + én is szerem a komolyzenét, (ezért is megyek zeneművészetibe, szeptembertől.)

Szóval csak örülj, hogy egyedi vagy! :)

Továbbiakban sok sikert az érvényesüléshez! :) ;)

13 éves lány

2012. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én 15/l vagyok és szoktam régi számokat és is Beatlest hallgatni, ami már több, mint 40 éves!Én csak olyanoknak mondom el, akik nem szekálnak miatta...De ha szekálnak is, nem érdekel,nem húzom fel magam rajta, azt hallgatok, amit akarok...
2012. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!