Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért piszkálnak mindig, hogy...

Miért piszkálnak mindig, hogy milyen zenéket szeretek?

Figyelt kérdés
Mostanában egy csomószor ha megkérdezik tőlem, milyen énekest szeretek, és én megmondom az illetékest, és megmutatom pár zenéjét, elkezdenek rajtam röhögni. eddig bárkinek megmutattam, mindenki azt mondta, hogy hogyan lehet ilyen b*zis zenéket szeretni, meg hogy ilyen nagyanyám idejében volt, és hasonlók. tény, hogy szoktam hallgatni olykor olyan zenéket, amik nem mostaniak, de szerintem attól hogy 1 zene régi, még lehet jó. ha pl. a szüleimmel valami közösségben vagyunk, és megkérnek engem, hogy tegyek be valami zenét, amit szeretek, már nem merek, csak olyat , amit tudom, hogy mindenki szeret, de nekem nem tetszik. Szerintetek mi ilyenkor a teendő? 13/L

2012. aug. 23. 09:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
néha már nagyon szégyellem, hogy milyen a stílusom :S
2012. aug. 23. 09:43
 2/17 Mysticista válasza:
mert mit szeretsz?
2012. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Na ne... Komolyan mit érdekel mások véleménye? Az a lényeg, hogy te szeresd! Szerintem inkább rajtuk kéne röhögni, amiért ilyen buták. Irigyek mert, te nem a tömeggyártmány része vagy és mersz más lenni. Ne érdekeljen más mit mond! És ne szégyelld, mert akkor megérdemled, hogy kinevessenek! Legyél k*rva büszke rá, hogy te igenis más vagy! Én rockot meg metált hallgatok és régebben engem is sokan b*sztattak miatta, de különösebben, rohadtul nem érdekelt... Megtartottam a stílusom akkor is, ha ez másoknak nem tetszett, és késbőbb el is fogadtak olyannak amilyen vagyok. De mindig lesznek olyanok akik ezért majd megpróbálnak beléd rúgni, de ha rám hallgatsz akkor a saját büszkeséged miatt se engedsz nekik!:)
2012. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert h.ülyék!!! Ne foglalkozz velük! Amúgy zenéből a '90-es évek a királyság!! :D Nincs ilyen túl modern fülmaró hangzás, meg ilyen túlzásba vitt auto-tune-ok:D Szóval a '90-es évek zenéjét remélem, mindenki szereti:D Gondolom az nem a nagymamád fiatal kora, de már ott is voltak jó zenék, ilyen operás-félék, azok is jók!!! :D
2012. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát, például a kedvenc énekesem, az Will Young , de még elég sokfélét szeretek, ami régebbi. Például Queen, Roxette vagy a Rapülők, és még nagyon tetszik a Born To Be Wild Kim Wilde feldolgozásban :D . De nagyon szerettem még régen a NOX-ot is. Ezeket a régebbi zenéket még kiskoromban ismertem meg, azóta ezeket szeretem.
2012. aug. 23. 10:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Jók mind!!!
2012. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mysticista válasza:
a rapülőket kivéve mindegyik zene. ami a mostani "zenékről" nem mondható el, melyekben egy beöltöztetett macsó alap ritmusra mély hangon motyog és nyög. yo ye yo baby.
2012. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A Rapülők királyság!!! Értve vagyok? :D Én imádom azokat a számokat!!!!!! Nem leszólni!!!

Tényleg !!

:)

2012. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Képzeld el én tegnap a 1974-es Hergest Ridge című lemezt hallgattam. És még mindig ku*vajó :D Szóval tegyél arra ami mások mondanak, azt hallgasd amit szeretsz :)
2012. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek! :D De amúgy, kedves kérdező, úgy gondolom, hogy Neked jó zenei ízlésed van, ha akarod, küldök neked rengeteg jót!!! :D
2012. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!