Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobosok, Sabian vagy Meinl?

Dobosok, Sabian vagy Meinl?

Figyelt kérdés
Paiste pst3-as cineket akartam venni, 3 üzletben voltam egyikbe se volt. Így most 2 üzlet között vacillálok, az egyikben Meinl HCS cineket tudnék venni, a másikban Sabian cineket ajánlottak de nekem túl drágák voltak. (18-as crashride 30 000 ft körül volt) aztán az eladó felajánlotta, hogy rendel 1 olcsóbbik fajtából (18-as crashride 19 000 ft körül) viszont nekem még egyik cinfajtával se volt dolgom és nem tudom hogy melyiket válasszam. és az még pluszba aggaszt, hogy milyen lehet az a Sabian cin, mikor egy 'normál' fajta 30 000 körül volt...

2012. aug. 17. 20:08
 1/5 iamdeath válasza:
az árakban nem tudok segíteni mert én fontban mérem (kulfoldon élek) de ha utánam is VÁGNAK egy például egy zildjan darkride-ot, megkopkodom :D Sabian mindenképp, hihat-tól elkezdve a cowbell-ig :D
2012. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem ideillö válsz de szerintem paiste ... sokkal olcsöbbért tudsz jobb hangot kiadni .. .de a kettö közül sabian
2012. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a Sabian hosszútávon megéri,elég strapabíró,és még sok-sok jó dolgot tudnék elmondani róla.de ha csak otthonra vennéd,akkor szerintem a másik is bőven jó lenne.
2012. okt. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sabianból jó lenne tudni, melyik széria? Ha b8 performace, akkor én a saját ízlésem alapján inkább a Meinl mellett voksolnék. DE ha AA, vagy AAX, akkor nem kérdés. Bár az ár alapján ennek kicsi a valószínűsége. Egy biztos: én úgy nem vennék tányért, ha nincs lehetőségem meghallgatni.
2012. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meinl
2013. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!