Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárt szeretnék...

Elektromos gitárt szeretnék venni! Véllemény?

Figyelt kérdés

Igen pénz szükében vagyok mostanság és szeretnék szobára egy gitárt ... gitárkombóm olcsón megleszz 15W de kiváncsi vagyok mennyire ér ez meg !


[link]



2012. aug. 17. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát jónak jó.. meg szépis meg minden..

de én inkább egy Cort ot vagy egy Ibanez-t választanék

2012. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi pénzért már gitárt is lehet venni.
2012. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Attól függ milyen zenéhez kell. Ki milyen párti. Én azt mondom neked nézz szét a használt hangszerek között és vegyél egy fendert. Mivel írtad hogy pénzszükében ezért mexikóit, de kínaiak között is vannak jobb minőségűek.
2012. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

50e-ért nem fog Fendert kapni.


Egyébként meg attól függ, milyen zenét akar játszani.

Űj hangszerben 50e-ért kezdőszintű, ázsiai gitárt kapsz, ami lehet gyengébb vagy jobb minőségű is az árához képest, bár szerintem az ismertebb nevekkel nagyjából azt kapod, amit várhatsz ennyiért.

Tényleg inkább próbáld megnézni a használtakat is.

2012. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Van egy nylon húros akusztikus gitárom de nekem inkább egy elektromos kéne ... mivel kombóval majd át alakitható akusztikusra ami természetesen réz húros akusztikusként szólal meg...
2012. aug. 17. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:

Hogy micsoda???

Mit alakítasz akusztikusra és milyen réz húrokkal?

Itt valami nagy zavar van...

2012. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDD
2012. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szevasz! Én azt javasolnám, hogy gyűjts még 10 ezret és vegyél egy normális hangszert!

Cort KX5 : [link]

Szerintem ez egy nagyon jó hangszer, bár ez a BC Rich sem rossz, de ha rám hallgatsz nem veszed meg a BC Rich-t, azért mert nem éri meg! Igaz, még nem próbáltam egy BC Rich gitárt sem, de szerintem az olcsóbb BC gitárok nem annyira jók, viszont a drágábbak már odab*sznak.. Viszont a Cort olcsóbb kategóriás gitárjai nagyon jók, megbízhatóak! Ezen a KX5-ön felezhető pickupok vannak, tehát sokfajta hangzást el lehet ezzel a gitárral érni! És az a 10ezer forint tényleg nem a világ pénze, ha azt vesszük hogy a hangszert egy jó darabig használni fogod! Én kipróbáltam a Cort KX5-öt egy hangszerboltban, nagyon kényelmes gitár, és a hangzása is ottvan! Mostantól énis egy ilyen hangszerre spórolok, mert nagyon megtetszett nekem! Szóval csak azt tudom mondani, hogy inkább gyűjts egy ilyen nagyszerű gitárra!

Egyébként ittvan egy kis bemutató! : http://www.youtube.com/watch?v=NqEzS2jrpX8

2012. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rájöttem, mit beszél. Hogy a modellezős kombón majd lesz nyers akusztikus hangzás..
2012. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
teljesen jó, megéri megvenni, ha ez tetszik vegyed, ha még gondolkozol akkor viszont nyugodtan megnézhetsz egy ibanez GAX30 vagy vmi Cort X1 et, használt gitár sem lenne rossz ötlet, de alacsony árkategóriás gitárokat amit már egy két évig nyűttek nem egy életbiztosítás megvenni, ha teheted nézesd meg előtte olyannal aki ért hozzá (mivel minket kérdeztél gondolom nem vagy biztos a dologban)
2012. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!