Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igénytelen, béna rock számokat...

Chrishu kérdése:

Igénytelen, béna rock számokat tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
Mert én nem találtam

2012. aug. 7. 10:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

oh god

valószínű, hogy ért a rockhoz egy olyan, aki ekkora legendákat pakol fel egy ilyen listára. mondanám, hogy ízlés dolga, meg relatív, hogy kinek mi a szar, de szerintem evidens, hogy ezeknél az együtteseknél kezdődik a jó zene.


#10

attól még, hogy egy banda a "túlélés érdekében" képes a 10 évvel későbbi trendekhez igazodni, nem lesz "divat". ugyanez történt az összes nagy rockbandával, aki képes volt fennmaradni évtizedeken keresztül. ha akkor éltél volna, őket utálnád, mert akkor épp ők voltak populárisabbak.

mindegy, nem cseszem fel magam


nem igénytelen, nem béna, de hihetetlen nyomi, viszont imádom:

http://www.youtube.com/watch?v=JZpxaiNV_sM

http://www.youtube.com/watch?v=89tgpzE4qkY


(lehet pont ezekből a zenékből nem derül ki, de ez alter rock akar lenni :D)

2012. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 k.lau13 ***** válasza:
25%

Nem, én nem rájuk gondoltam, bocs ha félreérthető volt. Persze ezt megértem. Csak arról beszélek, akik nem "igazodtak a 10 évvel későbbi műfajhoz", hanem eleve akkor kezdtek el zenélni, és a tini-újságok rock/punk-rock-ként reklámozzák őket, magyarul eladják magukat. És nem mondom, hogy béna a zenéjük, vagy igénytelen, mert nem az. Csak rocknak adják el, és oké, ha még hangzásban nem is, de legalább elmondaná, amit a rock jelent, de nem. Azért hasonlítsd össze pl. ezt a Paramore-t vagy mit mondjuk a Queen-nel vagy a Kiss-el, akik azért amikor zenélni kezdtek, elég ismertek voltak. Azért nem lehet őket ugyanoda sorolni szerintem. De mondtam, ez csak szerintem van így. És, számomra rockban ez az "igénytelen", bár talán nem ez a legjobb szó rá, de egyébként nem tartom annak, de könyörgöm, miért rocknak adják el?? És egyébként az igazi rock bandák, pl. Black Sabbath vagy Deep Purple, ők is népszerűek voltak, mégis tudta mindenki, hogy rock.


Én csak erre gondoltam. De mindegy, nem vitatkozni akartam, bocs ha félreérthető volt, nem megsérteni akartam senkinek az ízlését, vagy véleményét. Én így gondolom, csak ennyiről van szó. Nah mondjuk nem is ez a téma, úgyhogy tényleg befogtam mostmár ....

2012. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
15%
Linkin Park...pfejj...nem szeretem...
2012. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
51%

A linkin parknak csak az új számaik bénák....

De ha igénytelen rock-ot keresel akkor Nickelback

2012. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
29%
rammstein
2012. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Helgusz!

Te és a hülye directionerek direkt jöttök oda minden második kérdésemhez?!

Te a Rammstein-t leszarozos de ha én leállnék kötözködni én lennék a bunkó

Viszont ha én szarozom le az one directiont...

2012. szept. 5. 13:33
 17/49 anonim ***** válasza:
19%

te asszed csak a one direction-t szeretem???? halgatok még lmfao-t, justin bieber-t

ÉS ROCKZENÉT IS: például anti fitness club, (lmfao), tokio hotel

Na ehez mit szólsz? ;$$$))))

2012. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Az LMFAO mióta rock?
2012. szept. 5. 16:07
 19/49 anonim ***** válasza:
20%
És Avril Lavigne-t is szeretem és az is rock
2012. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Igen Avril rock de az LMFAO nem... És nem szeretnék eltérni tárgytól
2012. szept. 5. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!