Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igénytelen, béna rock számokat...

Chrishu kérdése:

Igénytelen, béna rock számokat tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
Mert én nem találtam

2012. aug. 7. 10:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
67%

:D

tetszik ez a kérdés :)

amúgy linkelni nem nagyon tudok, de az ilyen kis helyi bandák néha elég borzasztó számokat tudnak játszani...

2012. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
48%

Biztos van, de én sem nagyon tudok írni.

Írd be googlebe, hogy worst rock bands és találsz eleget, pl. itt az egyik lista:

[link]


De alapból Jonas Brothers, Coldplay meg Limp Bizkitnek sincs sok köze a rockhoz, többire meg nem nagyon hallottam.

2012. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
86%

Az a lista elég bárgyú...

A jonas Brotherst megértem, hogy felrakják, na de olyat, mint a Pink Floyd, a Kiss, a Nightwish, a Quiet Riot....


Pedig van. Mondjuk a Nickelback legújabb albuma, az egy az egyben szarcsi.

2012. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%
Húúú kedves utolsó, ez tényleg nagyon idétlen szám, de nagyon meg is tetszett! :D
2012. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Harmadik: A jonasz brotherszt a ván direkzsönt és a márún fájv-ot még metérted de Korn és Dragonforce? Valami baj van ezzel a listával...

A többieknek köszi

2012. aug. 7. 12:24
 7/49 A kérdező kommentje:
Bocs, nem Dragonforce hanem Lordi
2012. aug. 7. 12:26
 8/49 anonim ***** válasza:
84%

bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én se tudok, mivel ami nem tetszik, arra nem szívesen emlékszem :)


a linket megnéztem, hát kb. sírok. egy az, hogy a legtöbb banda egyáltalán nem rock.

a másik pedig az, hogy ezek egy-egy ember véleményei, akiknek nem tetszik valamiért a banda.


az a te egyéni ízlésed, hogy tetszik-e a zene, nem szabad hagyni, hogy mások véleménye befolyásoljon. nekem speciel tetszik az új Nickelback album, igaz megvenni én sem fogom, annyira az egész bandát nem szeretem :)

amúgy meg lehangoló hogy egy egész ilyen cikk az utálatról szól, hogy miért NEM jó az a banda.

15/l

2012. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Amúgy nem'tom hanyadik köszi a linket! Hihetetlen mire mondják, hogy death metal...
2012. aug. 8. 18:07
 10/49 k.lau13 ***** válasza:
30%

Tényleg baromi érdekes egy lista az :D Mit keres rajta pl. a Kiss, a Rolling Stones, a BFMV, U2, PINK FLOYD!??, Bon Jovi, MÖTLEY CRÜE!??, Nightwish, Lordi, RAINBOW!?, Europe!?, basszus Nirvana és Queen, és ráadásul, a BEATLES is!??



Meg AC/DC, Metallica, Guns... Iron Maiden???


jól értelmeztem, hogy "WORST rock bands" vagy micsoda?? Hát ők a legnagyobbak!! Mi a rock, ha nem ez?? Könyörgöm!!



Jah úgy egyébként a kérdésre :D Béna és igénytelen rock szám szerintem nincs. Ez nem azt jelenti, hogy "elfogult" vagy milyen vagyok, csak szerintem amit egy rocker, rock zenét szerető és tisztelő ember bénának és igénytelennek tarthat, az feltételezem, nem igazi rock. Persze ízlések és pofonok, ki mit gondol miről, de azért egy határa csak van :D Én a divatrockereket sorolnám ide :D Az ilyen Greeen Day, Paramore, Veronicas-féléket.... a zenéjük nem igénytelen, és nem béna, egészen addig, amíg nem rock címszóval adják el :)) Bár talán tévedek, nem tudom...


De azért érdekes kérdés :))


Éés amúgy.... csak saját vélemény volt :)) csak SZERINTEM(!), és nem mondom, hogy igazam van.... (mielőtt kapnám a beszólásokat a nagy Green Day fanoktól, már bocs.... :D ha van itt olyan egyáltalán...)

2012. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!