Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám híresebbé tenni...

Hogy tudnám híresebbé tenni zenekarom?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 12:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
persze:) próbálunk ezerrel. koncert azért nincs olyan sok mert azt nekünk kell leszervezni és akkor más bandákat is be kell szervezni ez meg nem nagyon megy...
2012. júl. 30. 13:01
 12/16 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy a szám maga tetszik vagy az se?:D
2012. júl. 30. 13:05
 13/16 anonim ***** válasza:
hallod meghallgattam az i feel the worldöt hát elég szörnyű már nemazért...az a hang, nincs is hangja kb az énekesnek, vagy szar a mikrofon vagy mind2
2012. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az ének tényleg borzalmas. :D És próbálkoztatok már magyar szöveggel? Akkor talán jobban menne, mert a rossz kiejtés is lehúzza, plusz ha az énekes nagyon a kiejtésre figyel és arra hogy jó szöveget énekeljen mert nem egy angolnyelvzseni, akkor hamis lesz. Tapasztalatból mondom. :)

A név pedig sablonos. Szóval magyar szöveg, jobb mikrofon, másik név, próba, próba, próba, koncert. Ha ez sem segít semmit akkor szerepet kell cserélni és valamelyik bandatagnak átvennie az éneklést, valakinek csak menni fog. :D

2012. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ti írtátok a számot?Nekem rohadtul tetszik,tényleg nagyon megfogott,én tutira hallgatnálak titeket,és egyébként igen,tényleg nem a legjobb az énekes hangja,de engem mégis megfogott nagyon, mert tökre egyedi a hangja vagy nem is tudom :) de amúgy a szám tetszik,pár dolgot csiszolni kéne még rajta,és SOKKAL jobb minőségben felvenni.És ha rám hallgattok,én picit pörgősebbre,és izgalmasabbra csinálnám meg,és ha ezeket a tanácsokat megfogadjátok,akkor szerintem rohadt nagy sikeretek lesz srácok.és azt adom,h koncertezzetek sokat+klip+ha jól néztek ki akkor a lányok már úgyis szeretni fognak,minden lány szereti a zenészeket,aki meg nem ,az retardált :D

Sok sikert!^^

16/L

2012. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

azt elfelejtettem,h mivel ugye angol a szöveg,ezért kb mindenhol megértik a világon.ja és a videók alá sztem írjátok le a szöveget :) és twitterre regisztráljatok,kövessetek be sok embert,nekik kb a fele vissza fog követni titeket.nekik küldjetek üzeneteket ,posztokat ezerrel,h hallgassák meg!!

Nem egy zenekar futott így be :]

2012. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!