Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit kell tudnom szólógitár...

Emsziszasza kérdése:

Mennyit kell tudnom szólógitáron h már lehessen zenekarom? Vagy is miket kell tudnom?

Figyelt kérdés
mennyit, kell ,tudnom? ,ahoz, h ,lehessen ,bandám? ,
2012. jún. 25. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen zenét akarsz játszani?


a lényeg hogy pontosan játszál, kezdésnek a punk zene erre tök jól megteszi mivel nem túl nehéz többnyire ezt a műfajt gitározni


sajna gitárosként nagyon nehéz zenekart találni, van egy dobos srác akivel nem rég dumáltam, de kb megbeszéljük a próbákat azt felére el sem jön, és az a legszörnyűbb az egészben hogy a legtöbb dobos ilyen..nagyon nehéz a kitartó egyéneket kifogni


na, hajrá!

:D

2012. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
találtam 1 dobost , normális meg minden kitartó stb. de nagyon messze van >< ez szívás :/
2012. jún. 25. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
na ez meg a másik..:\
2012. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Élvezhetően eljátszani azokat a számokat amiket akartok játszani, kb ennyi. Ha már van egy korrekt alapod , zenekarban nagyon sokat fogsz fejlődni, de az alapok kb abból állnak, hogy tudj állva játszani tudd követni a többi tag szerepét, tudd követni a dobot főleg, mert az lenne a fontos ,hogy egymással zenéljetek nem csak egymás mellett.
2012. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

előttem hozzászólónak nagyon igaza van. azokon kívül szerintem az is nagyon fontos, hogy merj kísérletezgetni, improvizálni kicsit. most nem satriani magasságokról beszélek, hanem csak úgy önmagad, próbálgasd magad. én ezt úgy szoktam hívni, hogy "kreatívkodás", szóval kreatívkodj!:)


a dobosokról szóló kommenthez: a dobosunk a legmegbízhatóbb a zenekarban. én amúgy énekelek.

2012. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen amúgy azt kifelejtettem, hogy minél gyorsabban elkezdesz egyéni stílust vinni a dalokba, mégcsak néhány hangot is annál értékesebb lesz a zenétek. Ugyanazt a dalt hallani más zenekartól elmegy egyszer kétszer, de minek amikor hallgathatom az eredetit is? Ha van benne valami egyéni sokkal érdekesebbé teheti a zenét a hallgatóság számára
2012. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!