Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14-16 évesek! A Zanzibar...

14-16 évesek! A Zanzibar együttes gáznak számít?

Figyelt kérdés

MOst lesz új osztályom(9.es) és nem akarok már nyáron égni előttük facebook-on. Van tőlük aláírt CD-m meg az énekessel képem. Felraknám Face-re. Szerintetek gáz lenne? Ha ti látnátok egy barátotoknál, mi lenne az első reakció?

Csak őszintén


2012. júl. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan nem vagyok a megszólított célkorosztály tagja -17 vagyok - azért válaszolok. Szerintem nem számít gáznak. Ha látnék egy képet valakinél...hm...nem lenne különösebb reakcióm. Nem lelkesednék, mert nem szeretem olyanmód, de nem is nézném le emiatt vagy bármi hasonló.

Szóval nyugi, és szerintem rakd fel nyugodtan! ;)

2012. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DonnieDarko ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, rakd fel nyugodtan.:)
2012. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább az a gáz, hogy azt hiszed, hogy ez gáz

azt halgatsz akit TE szeretsz...

azt szereted akit TE szeretsz...

most komolyan mi a f...é kell azt mindig másnak megfelelni? inkább utáljanak azér aki vagy és ne szeressenek azér aki nem..

azthiszem világos mi a válaszom a kérdésre

2012. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy gáz? Én már születésemtől fogva bevállalom azt a zenét, amit szeretek és élvezek, azokkal ellentétben, akik azt hallgatják, amit a társadalom rájuk erőltetett. És egy idő után már nem röhögtek ki miatta. Sőt! A stílusosság menő. Hallgasd azt, amit szerecc, és ígérem, még tetszeni fog nekik.

Nem tudom, hogy fiu vagy-e, vagy lány, de nekem pl kifejezetten imponálna, ha egy fiú végre nem a dupstepért rajongna. Nem hiszem el, hogy nem fáj tőle a fejük!

Szal töltsed fel nyugodtan.

14/L

2012. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Zanzibár gitárosa nem igazolt át a Tankcsapdához? Mert akkor még jól is kijöhetsz a dologból. Tegyél ki Tankcsapdás képeket, aki azt fikázza, az nem ember.
2012. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!