Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjünk neki? Hogy...

Hogyan kezdjünk neki? Hogy folytassuk? Hogy fejezzük be? XD

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég zenekart alapítottunk páran és nem tudjuk,hogy hogyan kezdjünk neki az 1. dalunk írásának. Illetve témában,dallamban és szövegben sincs semmi ihlet. Nem tudjuk,hogy hogyan kezdjünk hozzá.

2012. júl. 27. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

neked is csak azt tudom mondani, hogy először is: papír, ceruza.


kemény zenészek lehettek, ha a gyakorikérdéseken kérsz segítséget dalíráshoz.. gratulálok.

2012. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azok alapítanak zenekart,akiknek van valami mondanivalójuk és tudják mit szeretnének kifejezni a zenéjükkel. Nem csak így a semmiből,mert hű de menő,csináljunk már egy zenekart...
2012. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó, ne oltogassátok...


Először is milyen stílust képviseltek? Én egyébként csak azt ajánlom, hogy először írj szöveget és aztán dallamot.. Szerintem így könnyebb. korod, nemed?

2012. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!