Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik GITÁRERŐSITŐT vegyem meg?

Melyik GITÁRERŐSITŐT vegyem meg?

Figyelt kérdés

LAney LX20R


Fender Frontman 15R


Vox Pathfinder 10 C



Ibanez IBZ15GR



Itthonra kellene ezért maximum 30 watt szerintem bőven elég.Esetleg ha tudtok még valamit akkor szivesen meghallgatom.Roland Micro CUBE nem érdekel.


Előre is nagyon köszönöm.



2012. júl. 26. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen sorrendben venném: Laney-Ibanez-Vox-Fender, habár ezt az ibit nem ismerem, lehet jobb is, mint a Laney.

A lényeg, hogy a Fendert semmiképpen ne, tragédia ez a széria.

2012. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Fender kombók közül csak a nagyok a jók, egy ilyennel semmire nem mész.
2012. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van sok pénzed, vegyél egy Marshall Class5 5W-os kombót! Nem olcsó, de jó, és mivel 5W, halkan is ki lehet hajtani jóságosra, pont erre találták ki.
2012. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs sok pénzem,azt hiszem hogy holnap megrendelem a Laney-t.Néztem pár videót és elég türhető a hangja.Köszönöm a válaszokat.Ment a zöld.
2012. júl. 27. 02:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Fender frontman 15r-em van, azt ha jót akarsz akkor ne. Tisztán egész használható, de torzítva tragikus. Haveromnak 60w-os Laney-e van, az elég frankó, abból kiindulva sztem nem nyúlsz mellé. Ui: A Fender 15R olyan gáz, hogy hozzám már úton van a Line 6 Spider II 75Watt, végre meglett rá a money :)
2012. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!