Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Következő capo-k közül...

A Következő capo-k közül melyiket vegyem meg? Tovább lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. márc. 6. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
van pofájuk elkérni többezer forintot egy ilyenért? Máshol pár száz, vagy max ezer forintért árulnak capo-t. Ha érdekel, küldök linket, hogy hol mennyi, mert ez így elég lehúzás :D
2012. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt megköszönném:D


de ugye nem ilyenek, mint pl ezek:

[link]

[link]

mert ezeket nem szeretem:S


ilyesmikre gondoltam volna:

[link]

[link]

2012. márc. 6. 20:32
 3/4 ChrisM ***** válasza:

A Shubbot vedd meg, 6-7 éve használom és hibátlan. Nagy zenészeknél is gyakran látni.


Az ára viszont egy jó capónak ennyi. Tartsd szem előtt, hogy érdemes egyszer befektetni egy normálisba, amit évekig használhatsz vígan, mint olcsóért venni valami vackot, aminek nehézkes a használata, aztán egyszer leejted, kiesik belőle egy szegecs vagy a rugó és ennyi volt.

Én ezt a Shubbot 5-6 ezerért vettem annó és tényleg azóta használom rendszeresen, leejtettem százszor, semmi baja.

2012. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk én 400ftért vettem, újonnan, postával együtt, és 3éve hibátlan :D nem igazán sok dolgot tudok elképzelni, amitől tönkremehet
2012. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!