Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A nu metal-t miért nem tartják...

A nu metal-t miért nem tartják metálnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 22:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
úgyhogy azért ítélik el, mert keverik a metal zenét a hip hoppal és az elektronikus zenével is
2012. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
értem :) köszi :)
2012. júl. 25. 19:43
 13/30 anonim ***** válasza:

Azért,mert kezdjük ott,hogy a rock,a metál az nem csak zene,hanem inkább életérzés,egyfajta eszme,akik ilyen zenét játszanak,azok soha nem a pénzért/hírnévért,hanem a zene iránti szeretet miatt.A nu metál zenekarok viszont ellentmondanak mindegyik eszmének ezek közül,pénzért csinálják,a hírnévért,stb...nem azt mondom,hogy nem lehet köztük olyan banda,aki azért jól játszik(pl:Disturbedet rengeteget hallgatok),de ők nem igazi rockerek.Mindazonáltal,ha tisztában van vele az ember,hogy ez számukra csak "munka",akkor hallgassa nyugodtan.

Egyébként a tankcsapda nem nu metál,mégis dicsekedő f.szkalapok szerintem.Csak úgy megjegyeztem.

2012. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
tehát pl. korn ft. skrillex? eddig se hallgattam korn-t de amiket most csináltak.... sztem ez már nem zene.. nekem a nu metal az a Disturbed, és a régebbi Papa Roach :)
2012. júl. 26. 13:38
 15/30 anonim ***** válasza:

sem a korn-t,sem a másikat nem ismerem,amit mondtál nu-ból csak a Disturbedet,meg a slipknotot(bár ezutóbbit sem szeretem).

A Disturbedet is csak azért hallgatom,mert számomra hihetetlen dallamaik,riffjeik vannak,nagyon fantáziadús zenéjük.De nem túl zúzós.

2012. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
mit szoktál hallgatni? :)
2012. júl. 26. 21:19
 17/30 anonim ***** válasza:
Főleg a keményebb műfajokat(Death,Black,Thrash Metál),legtöbbet ezeket a zenekarokat:Cannial Corpse,Kataklysm,Akela,Chthonic,Ordo Draconis,Haemorrhage,Judas Priest(néha),Death,Paths of Possession,Lamb of God,Static-x(mondjuk ez industrial,nem baj) meg néha Sepulturát...Na meg ugye a Disturbedet,talán az az egyetlen "gyengébb" zenekar,amit hallgatok :) És te?
2012. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
hát.. inkább rockot hallgatok mint metált (bár 'enyhébbeket' közben szoktam :D).. ugyhogy ezeket nagyon gyengének fogod találni sztem :D tehát. Three Days Grace, Papa Roach, Avenged Sevenfold, Skillet, Disturbed, Lordi, Red Hot Chili Peppers, Guns n Roses, Korpiklaani (egykét számukat), Apocalyptica (szintén egykét szám) nagyjából ennyi :)
2012. júl. 26. 21:54
 19/30 anonim ***** válasza:
Hát ne sértődj meg,de tényleg kicsit gyengék ahhoz képest,amiket én hallgatok :) bár a Guns 'N rosest én is hallgatom néha(meg a Disturbedet).A többit nem is ismerem szinte :)
2012. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
én meg azokat nem ismerem :D linkelnél pár számot? :) /az is elég ha csak előadó-cím/ kíváncsi lettem rájuk :D
2012. júl. 27. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!