Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy zeneszámot keresek, de...

Egy zeneszámot keresek, de mivel japán, nem bírtam megjegyezni belőle elég részletet. Esetleg aki július 21-én a hungexpo-n volt, és bent ült a japán zenei videók vetítésekor, talán tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Valaki, aki esetleg július 21-én ott volt a hungexpo-n megrendezett anime con-on a japán zenei videók vetítésekor, tud nekem segíteni? Azt a zenét szeretném megtalálni, amelyiknek a klipjében mindenki az utcán táncolt. Női énekes volt, és többnyire nők is táncoltak benne. A refrén jobbára angol volt, benne volt az is, hogy "I like it", illetve számoltak is benne, hogy "1, 2, 3", de hát rengeteg ilyen dal van. Esetleg, ha valaki tudja, azt szépen kérem, hogy ossza meg velem :)

2012. júl. 23. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
wondergirls - loke this. bár nem japán, hanem koreai de nekem ez jutott eszembe. ez az?:)
2012. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javitom : like this.
2012. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez, köszönöm szépen!!!!!!!!! :)
2012. júl. 26. 02:03
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs mit: )
2012. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!