Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok tehetséges, fiatal...

Tudnátok tehetséges, fiatal bandákat felsorolni?

Figyelt kérdés

Lehet hazai, külföldi teljesen mindegy, a lényeg, hogy vagy magyar vagy angol nyelven szóljanak. A zene is mindegy, csak az számít, hogy fiatalok legyenek, népszerűek a fiatalok körében és a kritikusok által is ellegyen ismerve.


Én ezen információk után a Paramore bandát vágnám rá, csak hogy azért mégiscsak adjak egy vonalat amin ellehet indulni. Fiatalok, népszerűek, kritikusok jó kritikákat írtak róluk, szerepel számuk a Twilight-ban szóval egyértelműen benne vannak a köztudatban és jó kis zenét is játszanak emellett.


Szóval érdekelne a véleményetek, ti kiket mondanátok.


2012. júl. 21. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
one direction. én nem szeretem de állítólag nagyon jó banda és viccesek. sok videójuk van youtuben . tehetségkutatóban ismerték meg őket. piszok jól néznek ki
2012. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Talán valami mást tudnál mondani rock-punk-indie vonalból? A lényeg a fiatalosság és lendületesség.
2012. júl. 21. 15:21
 3/18 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=ei8hPkyJ0bU


Valami ilyesmiről beszélek.

2012. júl. 21. 15:22
 4/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok:) szóval ha inkább a paramore stílust szereted(én is imádom) akkor esetleg muse? nagyon jó kis számaik vannak:D
2012. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, de már ők se mai darabok. Mármint a zenéjük megy de ők maguk nem olyan fiatalok már, és kb. 20 éve alakultak.
2012. júl. 21. 15:27
 6/18 A kérdező kommentje:
De akkor írd le te kiket szeretsz. Én meg majd válogatok belőle. :)
2012. júl. 21. 15:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Check-Point ? ez feltörekvő:D Helldriver. ezek mostanában alakultak :/ vagy akkor tényleg tanácstalan vagyok:D
2012. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi, majd meglesem őket.
2012. júl. 21. 15:38
 9/18 anonim ***** válasza:
ivan and the parazol. magyar, igényes, angolul énekelnek, isteni.
2012. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Wiz Khalifa

Mac Miller

2012. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!