Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért sztárolják annyira Tóth...

Miért sztárolják annyira Tóth Lüszit? Nem az a bajom vele, hogy fiatal, és hogy "tehetséges", és irigy vagyok, mert nem az,13 évesen ugyanilyen énekhangom volt.

Figyelt kérdés
Valamint olyan ruhákba öltöztetik, hogy az valami borzalom, ha gyerek, kezeljék gyerekként, mégis olyan kivágott felsőt adtak rá múltkor, hogy ihaj, dehát melle sincs! Én inkább megóvnám Lüszit a médiától...
2008. nov. 15. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igaz, talán köze nem lesz a mostani hangjához néhány év múlva...
2008. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a média próbálja így beadatni a nézőknek. Mester Tamás ismondta Lüszinek,hogy ne húzzon fel többé olyan ruhákat,legyen inkább kislány,és azóta úgy vettem észre,hogy ilyenbe öltöztetik.
2008. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem egyforma az emberek ízlésvilága!/hála égnek/.Idétlen,ugri- bugri kamaszlány,még nincs igazi természete ezért próbálkoznak kihozni belőle valami hozzáillőt!/több-kevesebb sikerrel/
2008. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a média próbálja így beadatni a nézőknek. Mester Tamás ismondta Lüszinek,hogy ne húzzon fel többé olyan ruhákat,legyen inkább kislány
2010. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan kis helyes,minden ruha jól állt rajta amit adtak rá,nekem abban is tetszett amit a Mester Tamás leszólt.
2013. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 év múlva ugyanitt :D
2013. jan. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!