Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni. Hol kezdjem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hali mindenki. Szeretnék akusztikus gitáron megtanulni játszani, csak az a helyzet, hogy sehol sem tartok. Nincs gitárom, elméleti részből se vágok még semmit. Nem olyan rég döntöttem el. Szóval hol is kellene kezdenem? Meg valami jó gitáros oldalt ha küldtök megköszönném. Ahol jókat lehet venni. köszi előre is
2012. júl. 18. 22:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
csak annyi a lényeg hogy egy minőségi gitárt szeretnék.
2012. júl. 20. 01:23
 12/16 anonim ***** válasza:
Hűha. Az a baj, hogy ha még sosem fogtál a kezedben gitárt, semmi különbséget nem fogsz észrevenni a 30.000-es és a 130.000-es között. Szerintem felesleges első gitárra ennyit kiadni.
2012. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ahha. értem hát akkor lehet 30 - 50 közt fogok. aztán ha már "valamilyen szinten" tudok gitározni és értek hozzá akkor rá szánom magam a takamine gitárra. az a bökkenő hogy balkezes vagyok:D nem sok balkezes gitárt találtam eddig. a takamineból is csak egy van. de gondolom olcsóbban többet találok
2012. júl. 20. 23:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ebben az árkategóriában a Squier-t javaslom. Nekem is az van, és az árához képest hibátlan. Biztos találsz balkezest is belőle. A legolcsóbb a Squier Bullet, utána jön az Affinity. Ezek közül válogass szerintem a pénztárcádnak megfelelően!
2012. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na megvetted a gitárodat? :D
2014. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
meg ám. 1 éve.:) egy 100-asba került Ibanez aw250ECE. nem mondanám h megbántam, még mindig meg van rengeteget játszok rajta. elég jól megy már.
2014. jan. 29. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!