Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni. Hol kezdjem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hali mindenki. Szeretnék akusztikus gitáron megtanulni játszani, csak az a helyzet, hogy sehol sem tartok. Nincs gitárom, elméleti részből se vágok még semmit. Nem olyan rég döntöttem el. Szóval hol is kellene kezdenem? Meg valami jó gitáros oldalt ha küldtök megköszönném. Ahol jókat lehet venni. köszi előre is
2012. júl. 18. 22:00
1 2
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg mi lenne, ha vennél egy gitárt első körben?
2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Anélkül ugyanis meglehetősen nehéz feladat lesz.
2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de ilyen elméleti részt hogy tanuljak? szóval 8. óta nem tanulok éneket. akkor is 2es voltam :DDDD de ez a gitározás érdekel nagyon. köszi a linkeket megnézem őket. a beszerzés meg sajnos nem most fog összejönni. köszi a válaszokat.várom a többit is!
2012. júl. 19. 21:05
 5/16 anonim ***** válasza:
a gitár tanuláshoz legelőször tényleg nemártana egy gitár..... akár milyen alapdologról lenne szó akkor is kellene gitár..
2012. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
értem. akkor mindenképp beszerzek egy gitárt
2012. júl. 19. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Manapság egy normális fémhúros akusztikus gitár használtan már relatíve olcsón beszerezhető. A klasszikus (nylon húros) meg még olcsóbban.

Keresd fel a gitárosok Mennyországát: www.gitarshop.hu

Esetleg ott a hangmester.hu használt hangszer menüpontja, vagy az oldal fórumán az ADOK-VESZEK topik is.

Ha kevés pénzed van, újat ne vegyél, mert a gagyi gitár csak elveszi a kedved az egésztől, az meg kinek jó? :-)

2012. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hameg újat akarsz akkor:

[link]

2012. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen az oldalakat. valószínű újat fogok venni. kb 100 000 - 150 000 közt szeretnék egy minőségi gitárt. igaz nem értek hozzá, de ha már akarok akkor ahhoz jó gitárom legyen. néztem egy márkát (takamine) ennek a "hangzása":D elég jó, tetszik nagyon. lehet ettől veszek egyet.
2012. júl. 20. 01:19
 10/16 A kérdező kommentje:
vagy amit küldtél oldalt. azon van ez a cort. 130-ért. de a gondolom sokban eltérnek a hangzások. nem tudom így megállapítani melyik tetszene. vagy ez annyira ne is érdekeljen?
2012. júl. 20. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!