Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fel oszlott a Rammstein?

Avo kérdése:

Fel oszlott a Rammstein?

Figyelt kérdés

most hallottam meg bízhatatlan forrásból hogy fel oszlott...

igaz ez?



#Rammstein #fel oszlott
2012. júl. 7. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
remélem
2012. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Utánanéztem, ezt találtam: [link]

Nem túl biztató:(( ráadásul az elmúlt években folyamatosan lehetett egyszer-egyszer hallani egyik-másik tagtól, hogy talán lassan abba kéne hagyni. ráadásul most adtak ki egy nagy best od albumot is, ami önmagában nem jelentene semmit, de így... fene se tudja. nagyon remélem, hogy nem oszlik fel a banda. Ők a kedvenceim:((((

2012. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de basszus, mos nézem, ez tavaly novemberi. akkor csak nem igaz:))
2012. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 chrishu ***** válasza:
57%
Egy csomó zenekarnál jelentettek be ilyet. Már alig érdekel valakit a metál. Sorra mennek csődbe s lemezkiadók, és a bandák is feloszlanak. A tuctuc a menő, ami mellet eltörpül a metál. Sokan mondták, hogy fel fog oszlani a Iron maiden a Rammstein, a Stratovarius és más zenekarok. Reménykedjünk, hogy kamu.
2012. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy párszor már megbeszéltük itt ezt nem oszlanak fel.

Ha meg nem menne nekik nem lett volna az utóbbi két turnéjukon minden koncerten majdnem teltház szerintem ;)

2012. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak igaza van ezt már megbeszéltük

Meg aztán a Mutter és a Lifad után is voltak ilyen pletykák hogy feloszlanak

És most komolyan azt a novemberi cikket nem szabad komolyan venni :) novemberben még én is ilyenektől tartottam hogy feloszlanak

Egyébként meg most lesz valószínűleg új Live DVD, és Kruspe is mondta egy interjúban hogy 2013-ban fesztiválokon lépnek majd fel (remélem jönnek majd VOLT-ra) *-* :D

2012. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)


(a Stratovarius-t is szeretem nagyon)

hát ez eddig is tiszta lap volt hogy tönkre megy minden ami a rock-al kapcsolatos,hiszen a fiatalság a disco-fele hajt :) egyszer fel fog oszlani a rammstein is,de nem ma :)

2012. júl. 10. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:

DE NEM MA!

Hát egyszer biztos...majd úgy jó pár év múlva, de hogy őszinte legyek szerintem akár még vagy 10 évig viszik az ipart :D

2012. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Hát azért van pár kivétel aki nem Pl én és a haverjaim.

Egyenesen utálom a disco-t meg dubstep-et vagy mit :D

15/F

2012. júl. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!