Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell zongorán blues-t...

Hogyan kell zongorán blues-t játszani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
és most erre tényleg vársz egy leíró magyarázatot, ami után menni is fog?
2012. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bármit, ami a segítségemre lehet. Azért van ez az oldal is, hogy megkérdezze az ember, ha valamit nem tud. Nem kértem, hogy írd le 5 év tananyagát, elég ha linkelsz egy használható oldalt.
2012. júl. 7. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:

rendben, csak ez így túl tág kérdés volt :D

Először is, érdekelne néhány dolog. tanultál valaha zongorázni? Ha igen, mennyi ideig, és milyen stílusokban?

2012. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 évig tanultam zenesuliban, és hát annyira sok stílust nem érintettünk, inkább a klasszikus vonalon mozogtunk.

Magamtól néha megtanultam 1-1 popszámot zongorán, de az elméleti részt többnyire netről sajátítottam el.

2012. júl. 7. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a kolléga eltűnt :-> én ezzel tudok talán hozzájárulni:


[link]

2012. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy van egy olyan P. Mobil szám (blues) hogy "sSröcske, borocska", ha azt megtanulod fül után (nem túl nehéz) akkor onnantól már a lényeg megvan, úgyis ennek a pofonegyszerű sémának a felöltöztetése a művészi(esebb) blues.
2012. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jav.: nem "sSröcske" persze, hanem "Söröcske"
2012. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm! :)

Meg is nézem amiket írtál.

2012. júl. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!