Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék hobbi szinten...

Szeretnék hobbi szinten elektromos gitáron játszani. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem kívánok tanárhoz járni, meg így túl komolyan venni, csak hobbi szinten próbálgatni, mert nagyon tetszik a videók alapján. Teljesen kezdő vagyok, tehát nem tudok akusztikuson sem játszani. Mit ajánlotok? Milyen gitárt vegyek? Egyáltalán van esélyem autodidakta módon megtanulni pár számot, vagy inkább csak gépezzek tovább?
2012. júl. 5. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszont egy gagyi, elhangolódásra hajlamos.. stb. gitár el tudja ám venni a kezdők kedvét.
2012. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
nehogy megvedd azt a gitárt amit a 7-es válaszoló linkelt be. semmi infó róla és a márkáját sem tudja. én inkább egy használt Cort-ot ajánlok. kis szerencsével egész jó ajánlatokat kifoghatsz.
2012. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én írtam ki azt...nem hangolódik el nem gagyi...könnyű behangolni is...kezdő és haladó hangszernek is tökéletes! Azért adom ilyen tök olcsón (én 20-ért vettem), mert sűrgőssen kéne a pénz. Nem kell mindent azonnal leszólni, mert nem márkás. Volt már nekem olyan szar Stagg gitárom is, hogy mehetett a kukába. Hangszerboltból való nem gagyi piacos vacak!!! Már koncertezett is vele az egyik haverom!
2012. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó, hát a Stagg az egy neves szar.
2012. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jah nem minden márkás jó és nem minden márkátlan gagyi
2012. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
nekem tetszik amit a 7-es belinkelt. 10-ért meg pláne :) ... Az én szólógitárom is MÁRKÁTLAN, de nincs vele semmi problémám...még a tanárom is dícsérte :D! Viszont én 20.000-ért találtam anno :/ (használtan) ... akkor miért nem dobálták 10-ért?!? :( !!!
2012. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Az a helyzet, hogy nekem tetszik, amit #7 belinkelt, sőt az elején már kezdtem megijedni a 30-40 ezres áraktól.

És hasonlóan #10 és #8 válaszolókhoz, én is úgy gondolom, hogy próbának jó elsőre egy olcsó.

De köszönöm mindenkinek a válaszát, és a tanácsokat, szerintem intézek majd egy hívást a hirdetéses gitár felé, aztán majd meglátjuk, remélem tényleg nem lesz átverés, ha meg igen, akkor leborulok nagyságotok előtt. :D

2012. júl. 7. 21:31
 18/18 anonim ***** válasza:
közben majd linkelem a vieót...(most tölti)
2012. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!