Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen típusú gitárom van?...

Milyen típusú gitárom van? (fénykép csatolva)

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy gitárt de nem tudom milyen típusú... az árára is kíváncsi lennék. Annyi van ráírva, hogy Razor, és ami még talán segíthet, hogy svédorszában vették és a nyelén van egy borotvapenge minta.


kép: [link]



2012. júl. 1. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
A fekete lenne az
2012. júl. 1. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Nice, ez egyébként valami BC Rich kópia.


[link]


Sőt a BC Rich Trace Warbeastre még jobban hasonlít:


[link]


Szóval kópia, az áráról elképzelésem sincs, a BC Richnek nincs Razor nevű terméke, az biztos, meg amúgy is, akkor rá lenne kasírozva a cég neve.


Egyébként örülj neki, hogy ilyened is van, látom eddig is volt vagy három gitárod, nekem csak egy klasszikus van :) De az is elég. Persze irigylésreméltó ha valakinek villanybalalajkája van, de még úgyse tudok rendesen játszani rajta, akkor meg ráér ha már megtanultam vagy harminc számot.

2012. júl. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még ami segíthet: Joel Jedström készítette
2012. júl. 2. 13:18
 4/5 A kérdező kommentje:
itt egy másik kép róla [link]
2012. júl. 2. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A típus, mármint ha a gyűjtőnevet keresed: "warlock".
2012. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!