Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó, hogy önéletrajzból van...

Jó, hogy önéletrajzból van szakmai és nem szakmaim is? Csináltam külön fényképest és fénykép nélkülit is ki hogy kéri.

Figyelt kérdés
Szakmai nyilván aminek köze van végzettségemhez, nem szakmai meg ami esetleg jó lehet vagy tetszik.
2012. ápr. 2. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mi van a nem szakmaidban.Nekem pl. a szakmám tolmács-szakfordító,de rendszeresen írogatok tavaly december óta(karácsony előtt kezdtem) egy portálnak, és azt simán beleírom a végébe, valahova oda, hogy egyéb információk.

Vagy leírnád, hogy mi van a szakmai tapasztalatok között és mi a nem szakmaiba? Akár privátba,ha nem akarod ennyire közszemlére nyilvánosan kitenni.Privátba csak én látom,én meg nem teszem közzé sehol.(becsszó!)

2012. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nem szakmaiba nem részletezem hogy egy gyakorlaton pl. mit kellett csinálnom, milyen tapasztalatom van a végzettségemhez. Csak simán a végzettségemet írom bele az önéletrajzba.
2012. ápr. 2. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A "nem szakmai" önéletrajznak se füle, se farka. Az önéletrajz jellegénél fogva szakmai.
2012. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja,én egész mást értettem nem szakmai önéletrajz alatt.

Én azt értettem ezalatt, hogy én pl.dolgozom egy internetes újságnak,mint újságíró,de nincs újságíró végzettségem.Egyszerűen arról van szó,hogy meg vannak elégedve a munkámmal és nem követelik meg tőlem,illetve nem vasalják be rajtam az újságíró végzettséget.


De mivel ez nem szakmám,ezt a szakmai önéletrajzba max. mint hobbit írhatom bele, semmilyen más értelemben nem.A nem szakmaiba viszont beleírhatom,mert nem a szakmám.Csak csinálom - és nyilván nem rosszul,mert ha rosszul csinálnám,már kirúgtak volna.De ettől még,mert tudom csinálni,mert agyilag képes vagyok rá,ettől az még nem a szakmám.


Én meg így értettem a szakmai és a nem szakmai önéletrajzot.Na ezt meg most túlmagyaráztam.Ennek amúgy,ennek az értelmezésnek van értelme - szerintem.

2012. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!