Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire jó a Golden Ton...

Mennyire jó a Golden Ton akusztikus western gitár?

Figyelt kérdés

Keződ gitáros vagyok, és az interneten talátam egy alig használt Golden Ton akusztikus western gitárt.

Arra lennék kíváncsi, hogy ez a gitár mennyire jó, milyen a hangzása? Aki már hallott erről a gitár fajtáról, akkor kérem hogy írja le a váleményét! :)


2012. júl. 1. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2009-ben kaptam egy Golden Ton gitárt, ami bár nem western, de kezdő gitárosnak nagyon jó. a G húr egy kicsit tompa volt, de nem feltűnően. Hangzása jó, húrtépést (nekem) bírja. Ha küldesz a gitárról egy linket, megsasolnám. Egy vele egyébként a "probléma". Mondjuk, ez nem újdonság. Kínai a gitár... De ettől eltekintve teljesen jó ;)

2012. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

erről a gitárról mi a véleményed?

ez egy másik fajta, szerintem nem lehet olyan rossz, ahhoz képest hogy máshol ugyanezt 20-ért meg 25-ért adják .

[link]

2012. júl. 2. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Húú, nem tudom. Ilyen gitárral még (de hasonlóval sem) volt dolgom. Debreceni vagy?
2012. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, Győr-Moson-Sopron megyében lakok. :)
2012. júl. 4. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

És Győr-Moson-Sopronban már szétnéztél az egyes üzletekben?

Egyébként szerintem érdemes inkább személyesen megvenni a dolgokat, mert lehet, hogy így képen jól néz ki (tényleg jól néz ki :D), de a valóságban már nem biztos, hogy ennyire tetszeni fog. Én is kiszemeltem egy gitárt magamnak. Epiphone Les Paul Junior. Képen nagyon jól néz ki, de nem merem megrendelni WebShopon keresztül, úgyhogy most várok kb. július végéig-augusztus elejéig, hogy akkor (elvileg) megjön a Debreceni hangszerüzletbe. Na akkor majd ott jobban meglesem, és rögtön ki fog derülni, hogy tényleg szeretném-e, vagy csak képen nézett jól ki... :D

2012. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!