Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A basszusgitáros vagy gitáros...

A basszusgitáros vagy gitáros csajok a szexibbek? Miért? (mind2 gitár alatt elektromosat értek)

Figyelt kérdés

kort, nemet írj (:

csak normális válaszokat szeretnék !



2012. jún. 24. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha az elején a kérdésben is azt írtad, volna ki, hogy melyik áll nekik jobban szerintünk, nem pedig h milyen szexi

akkor ezeket a sorokat nem kellett volna leírnom mielőtt azt mondom, hogy én autodidaktán tanulok basszuson mint srác vagy akármi, és ha egy csaj a primostól a tommy the catet vagy akármelyik primus számot játsza akkor akárhogyan néz ki a gitár a kezében vagy a csaj anélkül, nem fog érdekelni, hogy a solo gitáros csaj milyen dögös:D

és elvakultságomnak ez a a videó legyen mérvadója:

http://www.youtube.com/watch?v=gCnB5RCKl7M

2012. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jah és 23f voltam és a barátnőd kezdhet is megbarátkozni a primussal
2012. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

Már megbocsáss, de attól nem lesz szerintem senki sem szexibb, hogy ilyen vagy olyan gitárt tart a kezében. Lehet, hogy valaki úgy gondolja esetleg dögösebb gitárral, de a csaj a sexi és nem a gitár. Különben tényleg rossz a kérdés... Legalább egy "szerintetek"-et odarakhattál volna, mert ez teljesen szubjektív dolog.

"...csajok a szexibbek SZERINTETEK?"


Amúgy nekem speciel, ha csak ilyen szempontból kell értékelnem (azaz most csak a külső számít), akkor egyik sem, mert a legtöbb csaj teljesen hülyén és viccesen néznek ki gitárral. Talán azért, mert baromi nagy nekik a gitár -főleg a basszus- és a kis ujjaikkal próbálnak játszani rajta. :) Persze tök aranyos tud lenni és nem is számít, hogy hogyan néz ki gitárral, de akkor is hülyén áll nekik :) Na ez csak saját vélemény...

2012. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha már arról van szó, melyik áll jobban nekik, akkor a gitáron sok múlik, mármint milyen gyártmány, milyen modell, milyen szín... önmagában az, hogy basszus vagy normál hathúros, kevésbé számít.
2012. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

18:32-esnek


te komolyan azt gondolod hogy egy direkt arra a célra épülő oldalhoz, ahova kérdéseket kell feltenni, az a kérdőszócska lesz a mérvadó válaszadás szempontjából, hogy 'SZERINTETEK'?! :D te jó isten xDDDDD inkább ki is törlöm ezt a kérdést, mert egyikőtök idiótább a másiknál :DD

2012. jún. 25. 20:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen a válasz: nem mérvadó, ha valaki erre igzul mindegy ,hogy gitár vagy bass mindkettővel egyformán szexinek lesz tartva.
2012. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg belegondolhatnál abba is, hogy nem biztos, hogy neked van igazad... :)
2012. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!