Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A basszusgitáros vagy gitáros...

A basszusgitáros vagy gitáros csajok a szexibbek? Miért? (mind2 gitár alatt elektromosat értek)

Figyelt kérdés

kort, nemet írj (:

csak normális válaszokat szeretnék !



2012. jún. 24. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Normális kérdésre lehet csak normális választ írni...


Ez a kérdés értelmetlen.

2012. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szerintem teljesen értelmes kérdés, így tehát te biztosan nő vagy, hímsoviniszta, vagy homoszexuális (:
2012. jún. 24. 23:19
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok, ez még "értelmesebb" következtetés volt... láthatólag fogalmad sincs a szavak jelentéséről se. :)


Visszatérve az eredeti kérdésre: miért lenne egy csaj szexisebb ha gitáron játszik vagy ha basszusgitáron?

Ha egyébként nem szexis, a gitártól nem lesz az, se a basszusgitártól.

Ha meg egyébként is az, akkor teljesen mindegy, milyen gitáron játszik.


Komolyan azt gondolod, hogy attól éreznek majd szexisebbenek egy csajt, hogy basszuson vagy nem basszuson játszik? Ez vicces... :)

2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
szerintem is hülyeség a kérdés. egy csaj ne azért legyen már szexi, mert kezébe adnak egy gitárt :D egyébként, ha már választani kell, legyen klasszikus gitáros, és akkor tudom, hogy egy érző, igazi nőről van szó.
2012. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
én már több sráctól is hallottam, hogy jobban néz ki a nő gitárral a kezében :D amúgy nekem a tapasztalt az, hogy a gitárosok. fura, nem tudom mért. basszerosok kicsit elvontnak tűnnek
2012. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Általában ad egy pluszt, ha valaki zenél, de nem feltétlenül kell gitár ahhoz.

A zenéléshez általában kell szenvedély és átélés, ez biztos hat.


Az Eastwick-i boszorkányokban Susan Sarandonnak van egy jó csellós jelenete... :)


http://www.youtube.com/watch?v=NbIjkFvXKmc

2012. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Az ,hogy zenélsz lehet egy plusz, az ,hogy az gitár az is egy plusz, innentől szerintem mind a kettőnek egyforma esztétikai értéke van. A gond itt az, hogy ha felteszed a kérdést, eleve az érződik benne, hogy a gitár csak mint szépítő eszköz játszik nálad szerepet, ez számomra teljesen elfogadhatatlan és valószínűleg nem csak én lennék ezzel így, a hangszer az hangszer nempipere cucc, lehet nem is gondoltál ilyesmire, de a kérdésből feltételezem. Röviden egyébként tökmindegy, aki nem zenél annak mindegy, aki meg zenél meg szintén, esetleg a technikai tudásod vagy a játékbeli érzékiséged megfoghatja. A magam nevében szólva, konkrétan vonzónak találnék egy olyan lányt aki azon felül ,hogy ideális nő körébe tartozik még zenél is, de zenéljen, ne csak legyen neki egy fabot húrokkal porosodva a sarokba.
2012. jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ehh már megbocsásson itt minden nagy okoskodó :D

8 éve játszok elektromos gitáron, barátnőm pedig 9-10 éve basszusgitáron, és egyik nap egy szórakozó helyen baráti körben felmerült a kérdés, hogy melyik áll jobban egy nő kezében, melyik szexibb..

nem értem miért kell lehurrogni, csak egy ártatlan kérdés volt...

2012. jún. 25. 10:57
 9/17 A kérdező kommentje:

Aktív gitár: te pedig teljesen kiforgatod már a szavaimat, már nem is a kérdésre válaszolsz, csak kötözködsz :D innentől kezdve el sem olvasom a kommentjeidet, mert csak időpazarlás x)


a maradék 1-2 értelmes választ nagyon köszönöm (: jöhetnek még..

2012. jún. 25. 11:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne olvasd el. :)

Elég gyerekesen viselkedsz. :) talán előbb tanuld.meg pontosan megfogalmazni a.kérdést, ha eleve ezzel kezdted volna, amit legutóbb leírtál, több értelme.lett volna.

2012. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!