Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak gitározni?

Hogyan tanuljak gitározni?

Figyelt kérdés
Sajna nincs időm se pénzem külön tanárhoz járni. Szeretnék megtanulni gitározni egyenlőre nem vagyok nagyra vágyó. Kezdetnek addig szeretnék eljutni hogy pár akkordból el tudjak dzsemmelni. Tudtok esetleg magyar online lehetőséget vagy bármi ötletet szívesen fogadok.

2012. máj. 27. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Guitar Pro-letöltöd (6-ost!!!! ne a legújabbat), majd googlebe a a kedvenc számod címét és a végére hogy "guitar pro tab download" ha megvagy nyisd meg és van valahol fent egy kis gitár ikon lenyilik egy menü ami elindítás után szépen mutatja neked h melyik hangokat kell lefogni :DD
2012. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig próbálkoztam tab alapján játszadozni nem rossz csak ezzel a módszerrel nem láttam át az egészet persze ment de nem ugyan az
2012. máj. 27. 22:57
 3/10 Kitty0494 ***** válasza:

[link]

Ez a legkorrektebb oldal amit eddig találtam.

Minden el van benne magyarázva szinte.

2012. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bármit csak a Pénzes féle gitáriskolát se!

Ennek a faszinak az égvilágon semmi köze nincs a gitározáshoz!

Tényleg kerüljétek el messzire.

Esetleg az elméleti összefoglalóit lehet olvasgatni, de amit a gyakorlatban tanít az egy vicc, nem gitározás...

2012. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

bármit azért ne, ennél a gitáregyetem.hu sokkal rosszabb:D

Ha nincs időd tanárhoz járni, akkor honnan lesz időd gyakorolni?

2012. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se bírom a Pénzes féle gitársulit. Ott volt elég, amikor megláttam a gitár fogólapot amin mutogatja a dolgokat. Nagyon idegesítő, hogy fordítva van lerajzolva. Eddig sehol máshol nem láttam így és nagyon zavaró tud lenni.


Amúgy neten keress oktató videókat. Illetve gitár tabok. Még ha nem is úgy van egy szám tabja mint ahogy kéne /a tabok 99%-a ilyen általában/, de kezdetnek tanulni és a tabhoz szokni így is megfelel. Aztán később majd hallás alapján is menni fog.


Ha esetleg fent vagy ncore-on, ott le tudsz tölteni 2 oktató videót, ami nagyon hasznos tud lenni egy kezdőnek: Alapi István: Gitársuli, Daczi Zsolt - Gitáriskola

2012. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet más oldalakon is fent van amúgy..
2012. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ezer köszi az #5-nek meg annyit hogy nem azért írtam ki hogy kötekedj. Én reggel 7kor elmegyek itthonról és 5-kor haza érek. Szerinted kaja fürdés ... ki az isten tud ilyenkor elmenni tanárhoz na meg ki fogadna. viszont este 7kor leülök akkor van 2-3 órám ... szerinted?!
2012. máj. 29. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
nem kötekedésből kérdeztem, ne hisztizz már :D
2012. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek csak annyira nem szeretem amikor csak azért válaszolnak hogy az emberbe bele kössenek és semmi normális válasz
2012. máj. 31. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!