Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Mi a véleményetek...

Gitárosok! Mi a véleményetek az ELIXIR húrokról? 10-es szerttet használnék floyd rose-os gitáron, nem túl szakadékony?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Legjobb.

2012. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, most éppen azt használom, de a DR Red Devil húr nekem jobban bejött. Úgy hogy vissza fogok térni arra. Csak egy kicsit drágább, mint az Elixir.
2012. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat használtam Elixirt. Szerintem megéri az árát. Jól szól, nem szakad könnyen és tényleg nagyon sokáig használható. Sokáig megmarad az eredeti hangja (legalább is hasonló), de egy idő után, amikor kopik le az a film réteg róla, van egy olyan mű húr érzete. Olyan "takonyhúr" :). De amúgy ez sem gáz, szóval vegyél nyugodtan, mert tényleg nagyon jó.
2012. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem, olyan mint a durex. ha tul gyorsan pengeted, meglehet hogy elszakad
2012. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!