Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitar...

Milyen elektromos gitar markak vnnak?

Figyelt kérdés
Az Encore az jo marka?
2012. máj. 23. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam róla, de ha olcsó kezdő gitárt akarsz venni, akkor ajánlom az ilyen téren már jól bevált márkákat. Cort, Fender squier, esetleg Lag gitárok.
2012. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nézz fel pár hangszerbolt oldalára és ott elég sok gitármárkát fogsz találni.


Első gitárnál meg ne azt nézd, hogy milyen a hangja meg hogy hogyan néz ki. Sokkal fontosabb szempont pl. az, hogy nem legyen hibás (ferde nyak, nagyon laza hangolójulcsok stb..) és, hogy ne legyen hamis, meg hogy viszonylag kényelmes legyen. Ja és persze az is, hogy 1 év múlva ne essen szét a gitár. :) Én első gitárom (Baltimore BS-1) kb 1 év után kezdett tönkremenni. Nagyon sz@r gitár volt. VAlami 18ért vettem újan. Messziről kerüld el a BALTIMORE gitárokat!!

2012. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most vettem 1 Encore gitárt. Ez milyen rangu márkának számít? Egyebkent attszamitva kb 30 ezer ft lehet..Szerintetek megerte?
2012. máj. 24. 16:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja es koszi a valaszokat es tanacsokat :)
2012. máj. 24. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
életbe nem halottam a márkáról.. de 30k-ért jó gitárt nem lehet kapni.. :D
2012. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!