Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mnnyi idő alatt lehet megtanul...

Mnnyi idő alatt lehet megtanulni elektromos gitáron jatszani?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

akusztikuson tudsz, tudsz elektromoson is.. én elektromossal kezdtem szóval alap azzal tanultam..

amúgy ugyan olyan.. csak az elektromosnak sokkal jobb hangja van.. persze erősitővel..:D

2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még egyikensem tudok
2012. máj. 20. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyan annyi.. csak annyi hogy az elektromoson fémhúrok vannak ... ami jobban fáj mint az akusztikuson.. de jobb is a hangja.. általába akusztikussal szoktak kezdeni majd elektromos .. de én elektromossal kezdtem és azon is maradok:D
2012. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért az nem teljesen igaz, hogy ha akusztikuson tudsz,akkor elektromoson sem lesz problémád. Fordítva meg pláne nem..


Sok átfedés van a gitárok között, de azért ha pl valaki évekig akusztikuson játszik, eleinte nehezen fog menni az elektromos, mert nincs hozzászokva. Arról nem beszélve, hogy általában más játékstílust igényelnek. Főleg a nylon húros akusztikus gitár.


A kérdés meg elég értelmetlen. Fogadjunk van olyan profi zenész aki már pl 20 éve gitározik de még mindig azt mondja, hogy van mit tanulnia. És igaza van! Inkább úgy kellett volna kérdezni, hogy átlagba hány éve kell gitározni, hogy elérj xy szintre, vagy hogy le tudd játszani gond nélkül valamelyik számot.

2012. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
146 év
2012. máj. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!