Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnétek, ha a VIVA TV...

Szeretnétek, ha a VIVA TV átalakulna sátánista black metal, brutal death metal, grindcore adóvá?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Pont ez a lényeg.. mindenki azt hiszi, hogy ő most igazi sátánista. Aki a nyakába aggatja a fordított keresztet, az nem azért csinálja, mert ő most trendi akar lenni. Ő igenis azt hiszi magáról, hogy ő most őszintén hisz a sátánkodásban. De ugyanúgy a fogyasztói társadalom agymosásának áldozata, csak épp nem a diszkós agymosásra kapott rá, hanem a sátános-blekkmetálosra.

Ami még nem is nagy baj 16 évesen. A baj az, hogy sokan még 20 felett sem veszik észre, hogy mennyire meg vannak etetve.

2012. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
aha kedves utolsó és akkor mi a teendő? mindenki járjon meztelenül? most én agy mosott vagyok mert Dark Funeral vagy Cannibal Corpse pólóban járok?
2012. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

1. Miért kéne meztelenül járni? A ruha a divatban betöltött szerepét leszámítva egy funkcionális eszköz, véd a hidegtől, stb.


2. Mint mondtam, nincs ezzel gond, amíg az ember fiatal, megboldogult gimnazista koromban én is punk voltam, aztán azt hittem, hogy ez ilyen nagyon őszinte meg igazi dolog. De az ember -jó esetben- eljut a bölcsesség és a belátás egy olyan fokára huszonéves korban, hogy rájön, hogy egyik divat sem különbözik a többitől, egyik se true, mind arról szól, hogy rádsózzanak mindenféle kacatokat/zenéket/stb.

2012. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
okés.. akkor szerinted mindenkinek mondjuk tetőtől talpig fehérben kéne járnia... egy olyan világban ahol nincs zene és semmi élvezeti cikk ? vagy hogy képzeled hogy mindent csak ránk akarnak sózni?
2012. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 /Anita_'94/ ***** válasza:
A viva és társai eddig is sátánisták voltak (mint a média legalább 90 százaléka).
2013. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
JAAJJJJJJJJAJAAJJJAJAJJAA
2013. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne, annyi szent. De amúgy, persze, szeretném. Legalább lenne valami színvonal.


Most már nincs Viva TV, de ha az MTV-n újból lenne rock/metal műsor, mint régen, az nagyon jó lenne.

2018. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!