Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdjek bele a gitározásba?

Kezdjek bele a gitározásba?

Figyelt kérdés

aki, esetleg játszik gitáron mondja el,hogy szereti-e. igazából nem tudom milyen hangszeren kezdjek tanulni...eddig zongoráztam ill. fuvoláztam, de mindkettőt abba kellett hagynom költözés miatt és folytatni nem szeretném, mert félek hogy abból állna az egész, hogy az előző tanáraimhoz és iskolámhoz hasonlítgatnám a jövőbelit.

ezért szeretnék gitározni. szerintetek jó döntés? :D 15/L



2012. máj. 21. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gitározzál mert nagyon nagyon jó. Én is gitározok lassan 5 éve és imádom:D
2012. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is kúl, azt nagyon fontos tudni, hogy szép lassan kell haladni, és olyan skálákat, gyakorlatokat tanulni amik pár hét hónap után napi fél-1 óra gyakorlással könnyen mennek az elején

és természetesen megtalálni azt a stílust amit szíved mélyén szeretsz..ez tartott nekem 4 évig ,addig szenvedtem a tanárnál meg gyakoroltam heti 2x fél órát..most meg napi 4-5 óra is összejön sokszor van hogy több

sok sikert!

2012. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :D ma be is iratkoztam. :)
2012. máj. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!