Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó ez a zenei...

Szerintetek jó ez a zenei stílusom? Mit gondoltok ezekről?

Figyelt kérdés

A kedvenceim: Taio Cruz, Green Day , Black Eyed Peas, Nickelback, Basshunter, Ocho Macho, Sum41,Akon ,Jason Derulo ,Usher,Pitbull,Chris Brown, Timbaland, David Guetta, Britney Spears,Shakira, Bon Jovi, Flo Rida

Amennyiben ismeritek őket léci értékeljétek őket 1-10-es skálán!:D



2012. máj. 20. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Legyél vele boldog... én legalább nem egy 13 éves kis nyomi(ha meg idősebb akkor még rosszabb) vagyok akit mások véleménye izgat "hogy milyen zenét hallgatok" mert amúgy a kutya se figyel rá.. :D Gratulálok barátom! :D Jöhet a harmadik is.... sőt a moderátornak is jelentsd.. :D attól még ugyanolyan szánalmas maradsz..
2012. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kár , hogy nem lehet az ilyen okoskodók válaszát törölni mint a tiéd
2012. máj. 23. 19:08
 13/17 A kérdező kommentje:
írjál még 10 választ , aztán leviszlek 0-ra
2012. máj. 23. 19:11
 14/17 chrishu ***** válasza:
85%
Pop/rap nekem nem tetszik de jobb mint amit az átlag hallgat
2012. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Figyu, mindenki válassza meg a saját stílusát és senki nem mondja meg másnak mit hallgasson! Mindesetre én innen rühellem David Guettát, FloRidát a többi még belefér.
2012. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül csak a Green Day és Bon Jovi tetszik, de

a lényeg annyi, hogy legyen egy saját stílusod és csak olyanokat hallgass olyat ami nem tényleg bejön.

Szerintem ezen zenék közül mindegyik vállalható :D

2012. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*a lényeg annyi, hogy legyen egy saját stílusod és csak olyanokat hallgass ami tényleg bejön.
2012. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!