Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leszeretném váltani a stilusom...

Leszeretném váltani a stilusom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

gondolkodtam leváltom a stilusom de még nemtudom milyenre?azon gondolkoztam leszek mondjuk egyedi (igaz amennyire ez egyedinek mondhato).nemkövetem a divatot.csak félek 15 vagyok hogy nem e öreges, v fura.igaz elönye legalább nemvagyok tucat és nem az a szokásos unalmas csöfarmer tini lány.csak attol félek a fiuk nemnéznek meg ha majd igy öltözöm. a másik változat beleolvadok a környezetbe XD és ruhaügyileg követem a divatot. melyiket válasszam. föleg fiukat kérdezem de lányok véleményét is várom.szerintetek nem szebb ha vki a divatott követi. nem konkrétan cicababa hanem mint pld csögatya nike cipö mondjuk köves fölsövel és nagy táskával?vagy már elegetek van a sok tucatbol v csinos?a másik ruha változat:

pld:csizmanadrág fazonu farmer pld : [link]

vagy: [link]

fülbevalo ilyesmi [link] (nekem sokkal szebb van otthon csak nemtudom föltenni :(

vagy ilyen stilusu logos nem rozsaszinben :

[link]

fölsö: [link] vagy : [link]

vmi fekete cipövel .

elöre is nagyon köszi a válaszokat


2010. júl. 14. 01:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
a gatyánál elfelejtettem oda irni a sötét kék szinüekre értem
2010. júl. 14. 01:13
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a ruhák. Én is szoktam az otto-nál rendeli, sok jó cucc van, csak az a baj, hogy sokára hozzák ki.
2010. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
elsö válaszolo .akarok tölük rendelni.mennyi iö amire kihozzák? és szerinted melyikre váltsam le?véleményed?köszi :)
2010. júl. 14. 01:44
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem mindegyik jó
2010. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

szard le a divatot. én is leszarom, hogy egy lány mennyire divatosan öltözködik. ha neked tetszik valami, akkor azt vedd fel.

17f

2010. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát elvileg 30 napon belül hozzák ki, én múlt héten rendeltem ruhákat onnan, de nem tudom mikor hozzák:/
2010. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerinted a fiuk tudják, mia a divat? azokat csak a punci érdekli...
2010. júl. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sztem baromi jók lehet hogy én is váltok :D
2010. júl. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem váltás nyugodtan stílust.

nagyon jóók a ruhák

én is leszarom a divatot azt hordok amit szeretek.soha nem volt csőnadrágom

2010. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát igazából amiket belinkeltél, azzal úgy fogsz festeni, mint aki divatkövető, csak 3éve lemaradt. Ez akkor oké, ha valaki így öltözött, és annyira jól állt neki, hogy megmaradt inkább. Ettől még nem leszel egyedi, mert rengetegen öltöznek így. Persze ettől még jól néz ki, szóval nyugodtan hordd, csak ne hepajkodj vele, h te biza egyedi vagy és fúúúj divatcicák. :D
2010. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!