Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leszeretném váltani a stilusom...

Leszeretném váltani a stilusom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

gondolkodtam leváltom a stilusom de még nemtudom milyenre?azon gondolkoztam leszek mondjuk egyedi (igaz amennyire ez egyedinek mondhato).nemkövetem a divatot.csak félek 15 vagyok hogy nem e öreges, v fura.igaz elönye legalább nemvagyok tucat és nem az a szokásos unalmas csöfarmer tini lány.csak attol félek a fiuk nemnéznek meg ha majd igy öltözöm. a másik változat beleolvadok a környezetbe XD és ruhaügyileg követem a divatot. melyiket válasszam. föleg fiukat kérdezem de lányok véleményét is várom.szerintetek nem szebb ha vki a divatott követi. nem konkrétan cicababa hanem mint pld csögatya nike cipö mondjuk köves fölsövel és nagy táskával?vagy már elegetek van a sok tucatbol v csinos?a másik ruha változat:

pld:csizmanadrág fazonu farmer pld : [link]

vagy: [link]

fülbevalo ilyesmi [link] (nekem sokkal szebb van otthon csak nemtudom föltenni :(

vagy ilyen stilusu logos nem rozsaszinben :

[link]

fölsö: [link] vagy : [link]

vmi fekete cipövel .

elöre is nagyon köszi a válaszokat


2010. júl. 14. 01:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát ebben meleged lesz nyáron. amúgy téll szard le a divatot.
2010. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2010. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
sztm jók a ruhák de a felsőnél inkább a 2. at választanám
2010. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a második nadrág és az első fülbevaló nem tetszik, de többit elfogadnám, de amúgy tisztában vagy vele, hogy odakint 35 fok van???

amúgy ne érdekeljen a divat, ne legyél tucatember, azok unalmasak, és miért jobb ha egy lány vensz cipőben, etnisz sapkában meg csőgatyában meg bő pulcsiban jár? igénytelenség...

2010. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
XDD utolso tudom csak most ezeket a képeket találtam ami konkrétan hasonlit a stilusra amit fel karok épiteni.ilyen melegbe nemvenném fel höbutát kapnék
2010. júl. 16. 16:40
 16/16 anonim ***** válasza:

azért ne tévesszük össze a divatot a popkultúrával:) nem a nike cipő és a köves felső a divat, ebben egyezzünk meg. tudom, itt felettem senki nem követi, csak azért nem árt tisztázni:)

amúgy nem rosszak a ruhák, 15 évesen még aaaaaaannnyira ráérsz megtalálni a saját stílusod...:) én is így voltam vele, szóval tudom miről beszélek.

viszont nagyon szivesen segítek az öltözködésben, ha gondolod írj privit. ruhatervező/stylistnak készülök, szóval ugyannyira értek az alkatokhoz, mint az anyagokhoz.:) persze csak ha érdekel.

csak így tovább, majd megtalálod mi tetszik és mi áll jól neked!:)

2010. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!