Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe és az előadója...

Mi a címe és az előadója ennek a számnak?

Figyelt kérdés

80-as évek végéről 90-es évek elejéről van a szám. Nem vagyok benne biztos, hogy amerikai zenekar, inkább német zenekarnak nézném, akik angolul énekelnek. Olyan a klip, hogy a szőke nő megöli benne a szex partnereit, pl. az egyiket nyakon szúrja valami hosszú izével egy fa alatt. Mutatnak halott pasast, akinek a lábujjára van kötve a címke, amiket a hullaházban használnak. Abban a klipben láttam először, hogy egy fickó úgy táncolt, mint egy robot!

Olyan rég keresem a számot, a dallamát is tudom, de a címet, és az előadót nem, és egy árva mondta sem jut eszembe a számból! Segítsetek kérlek!



2012. máj. 20. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a No Doubt - It's My Life ???
2012. máj. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt a számot ismerem jól, az nem az sajnos. Ez egy régebbi szám szerintem. Azért köszi. :)
2012. máj. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!