Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a számnak a címe...

Mi ennek a számnak a címe és/vagy előadója? (Régi/Új Rise Fm-et (vagy Roxy Rádiót) hallgatók talán tudják. )

Figyelt kérdés

Régen ment egy szám, amit hallottam (inkább) a Rise Fm-en, amihez nagyon sok infóval sajnos nem szolgálhatok, mivel gyanús, hogy régi számról van szó (kb. 2009-es/2010-es és azóta lejárhatott), de már hallottam mostanában a Rise Fm-en megint valószínűleg egy új köntösben. Egy progressive-house/progressive-trance track-ról van szó, amiben egy férfi (gyanúm szerint néger) vokál van.


Dalszöveget, ill. refrain-t nem nagyon tudok írni, mivel eléggé nehéz volt kivenni, amit énekelt, de azt tudom, hogy ''trance vokál'' szerűen adta elő a pasi az énekét. ''Lány füllel'' inkább mondhatni érzékinek/lágynak, mint bulizósnak.


Remélem valaki tud segíteni...


2012. ápr. 19. 08:42
 1/1 A kérdező kommentje:
...talán, mintha a ''sunday'' és a ''morning'' szavak hangzottak volna el benne.
2012. ápr. 19. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!