Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg csak én utálom a LMFAO-t?

Tényleg csak én utálom a LMFAO-t?

Figyelt kérdés
Az osztályomba most úgy látszik ez a menő ,de nekem nagyon nem tetszik. Nem mondtam meg nekik ,hogy utálom , mert egyszerre kiközösítenének ilyen hülyeség miatt is. 16/f

2012. máj. 19. 17:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
nem,nem csak te nem szereted...
2012. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%

én is utálom

26/f

2012. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Én utálom! És amikor szünetbe bekapcsolják a szar zenéjüket szívem szerint kirohannék a teremből, de akkor meg odajönnének kérdezősködni,hogy mi bajom van.... Pedig nem vagyok különc.
2012. máj. 19. 18:15
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
de nagyon szarok
2012. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ja, de akk miért majmolja őket mki ?
2012. máj. 19. 18:43
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
nemismerem,de a neve alapján az összes tag leszophat.
2012. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 k.lau13 ***** válasza:
61%

Az utolsó egy nagy mázlista, hogy még nem ismeri őket.


Egyszer kiírtam ide egy kérdést, hogy ki mit szeret benne, csak mert én nem értem, én is utálom. Egy valaki írt valami normálisat, hogy neki tetszik, hogy, idézem, "egyediek, jókat lehet bulizni a zenéjükre, és divatba hozták a shuffle táncot, amit még a legbénább ember is meg tud tanulni..." hát, nem szó szerinte így volt, de valami ilyesmi. És az értelme? Nagyjából semmi.


Egyébként nem azért, de ha 16 éves vagy, és ilyenért kiközösítenek az osztálytársaid, nem teljesen normálisak.(én 14 vagyok csak, és itt nincs ilyen, bár ez.... ez felfogás vagy micsoda kérdése) Az embereknek be kéne már látniuk, hogy rengeteg féle zenei ízlés létezik, és előfordulhat, hogy valakinek nem tetszik, amit éppen hallgatnak. Hát nem látják be. Nálunk hála a jó égnek, nincs ilyen. Vagyis nem ilyen szinten, de azért elég gáz ez is.

2012. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

Énis utálom és meg is mondtam minden egyes alkalommal, amikor meghallottam, hogy annak a sz@rnak nincs semmi zenei értéke...Jó irányba fejlődünk, amikor ilyenek a menők...

15/f

2012. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Amikor láttam a youtubeon a party rock anthem-et már a kinézetük sem tetszett
2012. máj. 19. 23:38
 10/35 anonim ***** válasza:
81%
hólapáttal agyonkéne bäszni őket. szörnyű egy hakni. és ez a sziget húzónév. a black sabbath meg a running wild levan szarva...
2012. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!