Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudok táncolni, és ezt...

Nem tudok táncolni, és ezt nagyon utálom magamban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és a barátnőim egy csomó otthoni bulit tartanak, amire én is hivatalos vagyok, de CSAK én nem tudok táncolni. Csak LMFAO-ra tudok shuffle táncot nyomni, meg kifigurázni táncokat. De olyan sz*r mert vagy én vagyok az egy béna, aki vagy ül, és nézi a többieket, vagy leégeti magát. MIT TEGYEK? CSAK UGRÁLNI ÉS SHUFFLINGOZNI TUDOK! KÉRLEK SEGÍTSETEK! YouTube dance lesson-t már próbáltam, de nem jó!

2012. márc. 1. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Utánozd a többieket. Én is ezt csináltam mindig, vagy csak ahogy gondoltam. De annyi az egész, hogy mozogj egy kicsit. Nem muszáj olyan táncot "előadjál", ami nagyon menő és mindenki ismer. De ha annyira szeretnél megtanulni ilyen táncokat, keress fel egy tánc tanárt. Csak ennyit szerettem írni, remélem segítettem.

U.i.: Nem vagy béna, mindenkivel megesik az ilyen! ;-)

2012. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. márc. 2. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
még mindig nem vágni ezeket a rövidítéseket.
2012. márc. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%
Légy magadra büszke hogy tudod nyomni a shuffle-t. Kevesen tudják. (én is LMFAO-S VAGYOK)12/L
2012. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Járj tánc órára.
2014. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!