Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a Volcano márkájú gitár?

Milyen a Volcano márkájú gitár?

Figyelt kérdés

Szereztem az előbb említett elektronikus gitárt. Semmit nem értek hozzájuk. :/ Szóval:

-jó ez a márka?

-mennyibe kerülnek?

-mennyibe kerülnek hozzá az alkatrészek, mert ki van "belezve" nincs benne semmi elektronika csak a húr a végén azok a tekergetők... xD meg ugye maga a gitár.

A gitár 6 húros, nagyon kicsi mint egy banjo.

Köszi.



2012. máj. 19. 16:29
 1/1 bukor ***** válasza:
Én mellesleg valahonnan hallottam a gitárról (persze nem jókat). Azt nem lehet megmondani, hogy mennyibe kerül a gitár, mivel nem ismert a típusa, alkatrészeket meg nem éri meg bele venni, mivel ha tényleg teljesen üres és mindent szeretnél bele venni, akkor annyit kell rá költeted, amiből már vehetnél 1 Squier Bulletet vagy 1 Cort X1-et. Szerintem hagyd a fenébe ezt a gitárt, nem éri meg.
2012. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!