Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mien zenét hallgatnak az...

Mien zenét hallgatnak az Animések?

Figyelt kérdés
Én rammsteint hallgatok az még belefér a dologba?Mien zenéket szeretnek az Animések?

2012. máj. 18. 23:00
 1/7 waland ***** válasza:
Már hogyne férne bele :D. Ez nem valami mereven behatárolt rendszer, hogy ne rajonghass más iránt az animék mellett. Van köztük a legelvontabb death-metal rajongótól a klasszikus J-pop/J-rock rajongón át az emósig minden. Mint ahogy animéből is van ezer stílus.
2012. máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 timi1999 ***** válasza:
Én személy szerint ezeket szeretem The GazettE,ON/OFF,J-rock,Kanon Wakeshima
2012. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 halibel ***** válasza:

Én Gazette, Screw, AnCafe, SuG, Flow, Inoue Joe, Kanon Wakeshima, egyszóval J-Pop, J-Rock-fan vagyok :D

Imádom még Naruto openingeket, endingeket, hihetetlen jó zenéje van :))

2012. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy milyen zenét hallgatok az teljesen független attól, hogy szeretem az animéket.
2012. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én anime fangirl vagyok és hallgatok mindenfélét. Szerintem nincs köze az animéknek a zenei ízléshez, max az, hogy egy animés több ázsia zenét hallgat (J-rock,J-pop, K-pop...), mint egy nem animés. Már csak az animék OST-jai miatt is :)


Amúgy én sokféle zenét hallgatok. Rock, pop,operettek...

GazettE, Nickelback, w-inds, Dark Moor, LM.C, Green Day, Ákos, ON/OFF, SMAP, Bereczki Zoli régi pop számai, MÁZS és az Euróvízió dalai...

2012. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aki szabályokat határoz meg arra, hogy mi fér bele, meg mi nem, az ütnivaló alak. :D

Animéket nézek, szeretem őket, a japán és ázsiai zenéktől meg kb. kiver a víz, annyira rühellem hallgatni. 1-2 opening/ending van, amit valamiért szeretek, meg táncpad miatt, egyéb zenés játékok miatt el vagyok velük, de önként csak úgy nem hallgatom.

Inkább rock, metál megy nálam meg 80-90-es évek nosztalgiaszámai. :D A Rammstein meg jó, én is szeretem, meg ha már német, akkor eNomine. De szeretem a Deicide-ot is, Metallica, Manson, magyar punk bandákat, stb.

Animés barátaim is elég vegyes zenei ízléssel rendelkeznek, a japán-csőlátású csak a jpop mentalitásúaktól a hardcore metálarcokig. Nem kell ezt túlbonyolítani, kinek mi. :P

2012. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shiroku ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal: nem megszabott, hogy az animések milyen zenéket hallgatnak. =)

Személy szerint hallgatok néhány japán bandát (Deluhi, D'espairsRay), de a többi már rock/metál, kivéve néhány hazait. Green Day, Linkin Park, 30 Seconds to Mars, Papa Roach, Rise Against, Sum 41, Senses Fail, Nirvana, Bullet for my Valentine, Lordi... hogy a magyarok közül ne is említsem a Kispál és a Borzt, a Kiscsillagot vagy a Junkies-t. =)

2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!